Zahraničí

Jak reagovala Meghan na Kate? Britové si všimli zvláštního detailu

Jak reagovala Meghan na Kate? Britové si všimli zvláštního detailu
Meghan a Harry Zdroj: Profimedia

Oslavy platinového jubilea nástupu královny Alžběty II. na trůn jsou u konce. Fanoušci královské rodiny si však všimli neslušného chování Meghan Markleové vůči vévodkyni Kate při páteční bohoslužbě.

I přesto, že se obě vévodkyně na páteční bohoslužbě v katedrále nesetkaly tváří v tvář, fanoušci si všimli pohrdavého pohledu, který Meghan Markleová  vyslala směrem ke své švagrové Kate. Vévodkyně ze Sussexu navíc údajně odvrátila hlavu od Kate, protože se na ni zjevně nechtěla dívat.

Podle portálu Mirror uživatelka Kitty na svém twitteru sdílela záběry z okamžiku, kdy vévoda a vévodkyně z Cambridge vstoupili do katedrály.

Související obsah

"Meghan otočila hlavu doleva, když kolem procházela vévodkyně z Cambridge," napsala uživatelka. Další diskutující s ní na sociální síti souhlasili. "Ano, všiml jsem si toho," napsal jeden z nich.

Bohoslužba díkůvzdání za vládu královny Alžběty II. se konala v katedrále svatého Pavla. K bohoslužbě vyzváněl Velký Pavel (Great Paul), největší kostelní zvon v zemi. Ten byl vyroben již v roce 1882, ale v 70. letech minulého století se odmlčel kvůli rozbitému mechanismu.

Související obsah

V roce 2021 byl znovu uveden do provozu a od té doby se na něj zvonilo osmkrát, nyní šlo nicméně o první slavnostní příležitost, kdy mohli lidé zvon slyšet.

Podívejte se na příchod královské rodiny do katedrály:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz