Zajímavosti

Dítě bych chtěl, říká přítel Stropnického. Ve Výměně se stará o šest dětí

Na diváky TV Nova čeká ve středu repríza VIP dílu Výměny manželek, ve kterém se podívají na zámek politika Matěje Stropnického. Navíc budou moci sledovat, jak se s péčí o šest dětí vypořádá Matějův přítel, herec Daniel Krejčík.

Na zámku Osečany ve středních Čechách žije herec Dan Krejčík se svým partnerem, bývalým politikem Matějem Stropnickým. Tento pár mimořádně oslovila TV Nova, jestli by si Výměnu manželek chtěl vyzkoušet. Partneři spolu žijí 3,5 roku a jejich seznámení bylo prý dost romantické.

Hodně času musí ale věnovat záchraně, opravě a údržbě zámku. "K životu na zámku mám jednu poznámku… je to vybydlený, starý barák," vtipkují partneři. Při pokusech o zrestaurování zámku se ale musí řídit přísnými pravidly památkářů. 

Související obsah

​Roli náhradní maminky si v druhé rodině vyzkouší Dan, který to rozhodně nebude mít snadné, protože se bude muset postarat o několik dětí. Ty by však jednou rád měl, jak sám přiznává. Diváci se seznámí s Martinou, Pavlem, Pavlíkem, Martinou, Šárkou, Adélou, Vojtíškem a malým Josífkem z Jablonce nad Nisou. Tři děti si do manželství přivedla Martina, Pavel jedno a společně mají ještě dva nejmladší chlapce.

Rodinu do Výměny přihlásila Martina, protože podle ní se Pavel občas chová jako "prase", je líný a v domácnosti se šesti dětmi moc nepomáhá. "Lítají i hodně ošklivá slova, tak mu pak také vynadám," dodává Martina.

Související obsah

Podaří se Danovi zapojit do péče o šest dětí i tatínka Pavla? A jak si poradí dva chlapi v domácnosti sami s pětiměsíčním miminkem? A co nová zámecká paní a Matěj, padnou si do noty?

Sledujte speciální díl Výměny manželek ve středu ve 20:20 na TV Nova.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz