Domácí

V třinecké nemocnici střílel muž se samopalem. Policie zadržela dva lidi

Dva lidi zadržela ve středu ráno policie v Třinci. V areálu tamní nemocnice se totiž střílelo. Při střelbě nikoho údajní pachatelé nezranili.

V areálu třinecké nemocnice se ve středu brzo ráno střílelo. Informovala o tom policie na twitteru

"Ke zranění osob nedošlo," sdělili policisté. "V této souvislosti policisté speciální pořádkové jednotky zadrželi dvě osoby," doplnili. 

Související obsah

"V tuto chvíli probíhají procesní úkony, zadržení jsou v podnapilém stavu a budeme s nimi pracovat, jakmile to okolnosti dovolí," napsali policisté. "K výstřelu došlo po slovním a fyzickém konfliktu mezi ostrahou objektu a jedním ze zadržených mužů," dodali. Podle informací z místa nemocnice dále pokračuje v obvyklém provozu a střelba nijak neohrozila tamní pacienty.

"Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu vydírání," uvedla ve středu dopoledne policie. "Zajistili jsme zbraň, kterou měl mít podezřelý na místě události. Jedná se o legálně drženou samonabíjecí pušku," dodala.

Podle jednoho ze svědků vyhodili údajného pachatele z nemocnice, protože byl podnapilý a odmítal vyšetření. "Potom přijel se střelnou zbraní a s druhým člověkem," řekl TV Nova. "Byl to samopal vzor 58, to vím jistě. Ten člověk má mít několik dalších zbraní," sdělil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz