Zajímavosti

Na lovu: Velká příležitost! Česko hledá Lovce do oblíbené soutěže

Na lovu: Velká příležitost! Česko hledá Lovce do oblíbené soutěže
Na lovu | Zdroj: TV Nova

Češi jsou odjakživa soutěživý národ, a tak není divu, že si tak rychle jejich srdce získala i vědomostní show Na lovu. Nyní mají diváci jedinečnou příležitost připojit se k prestižnímu týmu Lovců v celosvětově nejúspěšnější vědomostní soutěži. Ukažte, že na to máte!

Adrenalin, zábava, výzva pro ty nejbystřejší mozky a absolutní štvanice vědomostí. To vše pravidelně ve všední dny sledují diváci TV Nova v soutěži Na lovu. Nyní máte jedinečnou šanci stát se dalším členem tohoto prestižního týmu.

TV Nova totiž hledá klíčovou postavu soutěže – Lovce, tedy mistra kvízů. Oslňujete znalostmi své okolí a překvapujete pohotovými komentáři? Jste nabití vědomostmi? Pak je tato role jako stvořená pro vás. Přihlásit se můžete zde!

Související obsah

V oblíbené soutěži proti sobě stojí soutěžící a Lovec. Aby hráči vyhráli peníze, musí spolupracovat jako tým, i když se soutěžící předtím nikdy neviděli. A hlavně je nutné správně odpovídat na otázky, a to jak na ty jednoduché z každodenního života, tak na ty náročné. A právě Lovec se hráče snaží svými správnými odpověďmi vyřadit ze hry a odebrat jim výhru.

Pořad ​Na lovu je v Česku lídrem sledovanosti. Vědomostní show vychází z licence oblíbeného světového formátu The Chase. Tento pořad trhá rekordy v zemích po celém světě, a jelikož jsou Češi soutěživým národem, není divu, že se s úspěchem setkal i u nás.

Soutěž je oblíbená ve všech zemích, kde je vysílána, a sice v Anglii, Austrálii, Chorvatsku, Srbsku, Holandsku, Finsku, na Kypru, v Německu, Izraeli, Španělsku i USA. Vědomostní show byla navíc šestkrát nominovaná do National Television Awards, vyhrála v letech 2016, 2017 a 2019.

Jeden z Lovců z pořadu Na lovu byl v Milionáři. Podívejte se, jak se mu vedlo:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz