Zajímavosti

Mynářová po spekulacích o rozvodu: Muže jsem žádala, aby to konečně utnul

Alex Mynářová exkluzivně promluvila o manželství s kontroverzním kancléřem prezidenta republiky Vratislavem Mynářem i nemoci syna. Po boku muže je i přes všechny skandály a aféry. Jak sama říká, raději ho kárá v soukromí a na veřejnosti stojí vždy při něm. Co dalšího prozradila?

Alex Mynářová (39) je i po sedmi letech manželství s kancléřem věrná své profesi a coby novinářka se snaží vnímat i četné kauzy a skandály, které provází kariéru jejího manžela.

Na podzim loňského roku byl dokonce podezřelý ze zločinu proti republice, kdy měl údajně zatajit zdravotní stav, v němž se nacházel tehdy hospitalizovaný prezident Miloš Zeman. "To je bohužel další případ, kdy se týden o něčem spekuluje, aby se pak po 14 dnech ukázalo, že to není pravda. Neznám loajálnějšího muže vůči prezidentovi, než je můj manžel," zmínila žena Mynáře.

"Byly okamžiky, kdy jsem ho žádala, aby skončil. Ale měla jsem pochopení, proč to nikdy neudělal," nechala se slyšet Alex Mynářová. Nejtěžší období jejich vztahu pro ni byla ztráta nenarozené dcery. "Nedávno to byly čtyři roky, kdy jsem v pátém měsíci musela přerušit těhotenství," poznamenala Mynářová.

Související obsah

​Pak ji zasáhly i zdravotní potíže syna. "Měl vážné onemocnění ledvin, musel podstoupit biopsii, ale podařilo se to zvládnout. Den před Štědrým dnem nám ho pustili domů a vypadalo to, že vše je na dobré cestě k úplnému uzdravení, ale bohužel nemoc asi tři měsíce potom udeřila znovu, potom prodělal dva cykly biologické léčby a další ho čeká za tři měsíce," popsala žena Mynáře.

Na začátku vztahu musela známá dvojice vyhledat pomoc. "Když se vše veřejně probíralo, já jsem kvůli němu přišla o práci, manžel začínal jako kancléř, tak jsme odbornou pomoc tehdy vyhledali. Myslím, že nám to tehdy zachránilo vztah," svěřila se.

Související obsah

​Mynář na milované Moravě plánuje strávit důchod. Nejspíš se tam kvůli podnikání vrátí i po skončení funkce, ve které má být ještě 9 měsíců. "Manžel samozřejmě bude řešit určitý návrat ke svému podnikání a jak to skloubí s námi, co budeme v Praze. Protože jeho podnikání je v Brně. Neřešíme to v tuto chvíli doma vůbec, ale víme, že se o tom budeme muset začít bavit," řekla Alex.

Spekulace o jeho stěhování do Brna v médiích rozvířily téma o rozvodu Mynářových. To ale Alex popírá a na krku dokonce nosí písmeno V jako Vratislav coby důkaz lásky. "Někteří čtou jenom ty titulky, protože mi pak přicházely nabídky na večeře od různých mužů. Takže ne, v tuto chvíli můžu u nás krizi vyvrátit, všechno funguje, jak má. A myslím, že to bude takhle i po jeho skončení ve funkci, že si s tím zkrátka nějak poradíme," uzavřela Mynářová.

Rebecca Diatilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz