Domácí

Muž při kontrole jízdenek napadl revizora. Ten skončil v nemocnici

Revizor ostravského dopravního podniku skončil v nemocnici po napadení pasažérem, který cestoval na černo. Případ se stal v březnu a policie útočníka stále hledá. Potyčka v tramvaji vznikla poté, co revizor chtěl, aby mu muž ukázal doklad.

Běžná kontrola jízdenek v Ostravě skončila napadením a zraněním revizora. Ten totiž odhalil v tramvaji černého pasažéra, který odmítl zaplatit pokutu. Poté revizora dokonce napadl. Policisté agresora hledají a nyní zveřejnili záznam z bezpečnostní kamery tramvaje.

"Ostravští kriminalisté z Mariánských Hor prověřují okolnosti přečinů výtržnictví a těžkého ublížení na zdraví. Skutku se dopustil dosud neznámý pachatel, který 12. března 2022 napadl revizora v tramvaji linky č. 2, jedoucí z Ostravy-Přívozu do Ostravy-Výškovic, konkrétně na zastávce Don Bosco. Ta se nachází v Moravské Ostravě v ulici Vítkovická," informovala ostravská komisařka Eva Michalíková.

Související obsah

Revizor utrpěl zranění. "Zranění si vyžádalo hospitalizaci s dobou léčení delší než několik týdnů. Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti muže poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme," dodala Michalíková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz