Zahraničí

Putin po sobě v cizině nechce nechat žádné stopy. Agent proto sbírá jeho moč

Putin po sobě v cizině nechce nechat žádné stopy. Agent proto sbírá jeho moč
Ruský prezident Vladimir Putin Zdroj: Profimedia

Ve snaze utajit informace, které by mohly vést k odhalení Putinova zdravotního stavu, podniká Kreml řadu kroků. Speciální agent údajně dohlíží na to, aby po Putinovi nikde nezůstaly žádné biologické stopy. Dělá to prý už několik let.

O zdravotním stavu ruského prezidenta Vladimira Putina se spekuluje už delší dobu. Nyní začíná na povrch vyplouvat další z tajemství, které se Kreml údajně už několik let snaží tajit. Putin má mít prý speciálního agenta, který je pověřený sběrem jeho tělesných tekutin, a to zejména na cestách. Jedná se především o moč a stolici. Tento člověk je sbírá do pytlů a v kufrech vozí zpět do Moskvy.

Informace se objevila poté, co v roce 2019 Putin navštívil Saúdskou Arábii. Podle webu DNEVNIK.hr mělo k něčemu podobnému docházet i při Putinově návštěvě Francie. Kreml se sběrem Putinova biologického materiálu má snažit zabránit tomu, aby se kdokoliv dostal k informacím o jeho zdravotním stavu. Z moči a stolice by se totiž dal udělat rozbor. Tato mise, v rámci které měly být Putinovy biologické stopy sbírány a likvidovány, měla být přísně utajovaná.

Související obsah

Stejné opatření mělo být údajně podniknuto i při Putinově návštěvě Francie. Roku 2017 se Putin setkal s francouzským prezidentem Macronem na zámku ve Versailles. Kvůli utajení mise měl Kreml vyvíjet silný tlak na zaměstnance ruské ambasády ve Francii.

Web The Insider píše, že Putina často navštěvují lékaři. Mezi nimi má být chirurg Jevgenij Selivanov a dva lékaři z ORL Alexej Ščeglov a Igor Jesakov. Selivanov se specializuje na léčbu rakoviny, navíc absolvoval s disertační prací s názvem Zvláštnosti diagnostiky a chirurgické léčby rakoviny štítné žlázy u starších a senilních pacientů.

Od začátku války se spekuluje o Putinově zdravotním stavu. Svět si všímá toho, že ruský prezident má oteklý obličej a po dlouhou dobu se vyhýbal blízkému kontaktu s okolím.

Putin zvláštně páchne a podivně se hýbe. Přibývá spekulací o jeho zdravotním stavu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz