Zahraničí

Žena si myslela, že vyhrála miliony. Byl to omyl, teď musí bydlet v plesnivém bytě

Žena si myslela, že vyhrála miliony. Byl to omyl, teď musí bydlet v plesnivém bytě
Žena si myslela, že vyhrála velkou cenu v loterii Zdroj: Profimedia

Margaret De Micheliová (72) z Londýna si plánovala stěhování z plesnivého bytu do domku u moře poté, co jí na poště oznámili, že vyhrála jackpot. Hrálo se o 34 milionů liber (987 milionů korun). Seniorka se ale nakonec dozvěděla zdrcující zprávu. Šlo o jeden velký omyl.

Na pouhých deset minut se vžila seniorka z Londýna do role milionářky. Už si plánovala nové bydlení a radovala se z představ, jak manžel opouští práci a bydlí s ní ve vysněném domě u moře.

O životní výhře v loterii Euromiliony měli ženu informovat minulý týden na poště, kam si přišla nechat zkontrolovat tiket z konce března. Hrálo se o 34 milionů liber a žena věřila, že se konečně s manželem dostane z vlhkého a plesnivějícího bytu, informuje portál Mirror. Jenže pak přišla ledová sprcha.

Poté, co jí bylo doporučeno, aby si nechala sázenku raději překontrolovat, dostala srdcervoucí zprávu. Čísla výherní nebyla, potvrdili jí to v nedalekém Tescu i v Národní loterii. Veškeré naděje na bezstarostnou penzi pro ni i manžela tak byly zmařeny.

Související obsah

​Margaret je za svého muže provdaná už 54 let. Ten však stále musí chodit do práce, aby pár dokázal uhradit veškeré poplatky za bydlení. "Chtěla jsem něco vyhrát, aby si mohl dovolit odejít do důchodu," přiznala pro The Sun. "Je unavený, vstává brzy ráno," dodala.

Jako dopravní policista prý musí být na nohou už v půl čtvrté ráno, někdy "až" v pět. "Je úžasný, tuhle práci bych nezvládla," obdivovala ho před novináři Margaret.

Svěřila se, že návrat do nevyhovujících podmínek bytu v Londýně byl pro ni zdrcující. "Je to velmi, velmi těžké. Rádi bychom se odstěhovali z bytu někam k moři. Myslím, že Poole (velké pobřežní město – pozn. red.) v Dorsetu je místo, kam by můj manžel rád jel," řekla seniorka s tím, že doma musejí neustále bojovat s plísní, která se tvoří hlavně všude na oknech.

Navzdory velkému zklamání však stále zůstává plná naděje, že jednou se jí sen splní a že vyhraje. "Stále je mým cílem, aby manžel odešel z práce. To je důvod, proč stále sázím loterii," řekla s tím, že nepotřebuje miliony, ale stačilo by "možná jen 25 tisíc liber nebo něco podobného".


Žena našla na internetu sedačku zdarma. Polštář byl napěchovaný téměř milionem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz