Zahraničí

Ukřivděný princ Harry žádá omluvu. Na oslavách si ho z rodiny nikdo nevšímal

Ukřivděný princ Harry žádá omluvu. Na oslavách si ho z rodiny nikdo nevšímal
Meghan a Harry Zdroj: Profimedia

Vztahy mezi princem Harrym a zbytkem královské rodiny nikterak nekvetou. Podle královské expertky by vévoda ze Sussexu mohl dokonce požadovat omluvu po ostatních členech své rodiny za to, že ho ignorovali na královských oslavách.

Oslavy platinového jubilea na počest 70 let vlády britské královny Alžběty II. ukázaly, jak chladné jsou vztahy v královské rodině. Podle expertky a autorky životopisů Angely Levinové je princ Harry velmi rozzuřený kvůli tomu, že jeho manželku Meghan i jeho osobně z velké části ostatní členové rodiny na oslavách ignorovali.

"Myslím, že je velmi, velmi naštvaný, že ho z velké části ignorovali. Stále má pocit, že mu rodina dluží omluvu," uvedla pro deník The Sun biografka Levinová, která s Harrym rok spolupracovala na jeho životopisu. Podle ní by se ale měl omluvit rodině samotný Harry, a to za to, že se před pár měsíci nechal slyšet, že princové Charles a William jsou uvězněni v královské rodině. Řekl údajně také, že nebýt Meghan, stalo by se to i jemu. 

Související obsah

Manželský pár se před týdnem u příležitosti platinových oslav zúčastnil pouze bohoslužby v katedrále sv. Pavla. Při ní manželé seděli ve druhé řadě, navíc byli na jiné straně uličky než princ Williama a jeho manželka Kate. Podle všeho mají synové princezny Diany a prince Charlese velmi chladný vztah.  

Den před bohoslužbou Harry s Meghan seznámili několik členů královské rodiny se svou roční dcerou Lilibet. Setkání se zúčastnila i panovnice, která ale páru údajně zakázala, aby z toho pořídil jakýkoliv snímek.

"Harry a Meghan chtěli, aby jejich fotograf zachytil okamžik, kdy se Lilibet setkala s královnou. Ale bylo jim řečeno, že nemají šanci. Bylo to soukromé rodinné setkání," uvedl zdroj britského deníku.

Návštěva Harry a Meghan na královských oslavách:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz