Domácí

První foto Hany Zagorové po kolapsu. Konečně ji propustili z nemocnice

První foto Hany Zagorové po kolapsu. Konečně ji propustili z nemocnice
Hana Zagorová Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Hana Zagorová je zpátky doma. Po náhlém kolapsu ji převezli do nemocnice, kde strávila zhruba dva týdny. Její manžel Štefan Margita na sociálních sítích zveřejnil první fotku po návratu domů.

Zpěvačka Hana Zagorová se vrátila domů z nemocnice. Její manžel Štefan Margita ukázal první fotku po zotavení. "Konečně doma! Moc vás oba zdravíme a děkujeme za tak obrovskou vlnu podpory a přání. Máme vás moc rádi! Hanka a já," napsal k příspěvku.

Zpěvačku odvezli v sobotu 28. května do nemocnice, když náhle upadla do bezvědomí. Její zdravotní stav se horšil od jejího onemocnění covidem v roce 2020.

Související obsah

Zagorové se po snídani udělalo špatně, šla si proto lehnout, ale když se snažila vstát z postele, začala padat. Poté zkolabovala. "Ze vteřiny na vteřinu jí odešly z těla minerály. Ubylo nebezpečně draslíku, krevních destiček, prostě všeho," popsal deníku Blesk operní pěvec Štefan Margita několik dní po události.

Po převozu do nemocnice se lékařům podařilo zpěvačku stabilizovat, na lůžku si pobyla přibližně 14 dní. Zagorová zkolabovala i v září loňského roku, tehdy v nemocnici strávila tři týdny.

Hana Zagorová zkolabovala. Sanitka ji odvezla do nemocnice:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz