Zahraničí

William a Kate prchají z Londýna. Důvodem mají být jejich ratolesti

William a Kate prchají z Londýna. Důvodem mají být jejich ratolesti
Královská rodina Zdroj: Profimedia

Princ William se svou manželkou Kate plánují opustit Kensingtonský palác. Podle blízkých přátel totiž cítí, že je Londýn velmi omezuje. Chtějí tak svým dětem dopřát poklidné dětství.

Velké stěhování z Kensingtonského paláce by mělo proběhnout už v létě. Princ William s rodinou se plánuje podle přátel přestěhovat do sídla na panství Windsor. Jakmile se stane Charles králem, mohla by rodina přesídlit přímo do hradu, píše portál Mirror.

Manželský pár už pro své tři děti vybral dokonce soukromou školu v Berkshire. V září tam kromě osmiletého prince George a sedmileté princezny Charlotte má nastoupit také čtyřletý Louis.

Související obsah

Podle blízkého okolí královského páru jsou hlavním důvodem stěhování právě děti. "Skutečnost je taková, že jsou docela omezeni tím, co mohou v Londýně dělat. Děti nemohou jít do parku zakopat si třeba s kamarády," uvedl jeden z přátel Williama a Kate portálu The Times.

O tom, kde by však rodina v budoucnu pobývala, má William s Kate poměrně jasno. "Jejich plánem je být v Berkshire tak 10 až 15 let. Pak se chtějí přestěhovat do svého sídla Ammer Hall v Norfolku," přiblížil další blízký člověk.

V letošním roce se přestěhovala také samotná královna Alžběta II., která opustila Buckinghamský palác. Rozhodla se totiž trvale usídlit právě ve Windsoru. Dle mnohých je i to jedním z důvodů, proč se tam Kate s Williamem plánují usadit. Manželský pár by tak byl blíže britské hlavě státu.

Podívejte se, jak šel princ George poprvé do školy. Zvládl to lépe než William:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz