Co nás čeká

Horoskop na středu 15. června: Nedejte na vzhled, odložte povrchnost stranou

Horoskop na středu 15. června: Nedejte na vzhled, odložte povrchnost stranou
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Venuše v Býku je dnes na vaší straně. Cokoli, do čeho se dnes pustíte, vám půjde od ruky. Pokud si dnes domluvíte pracovní schůzku, nemusíte se bát neúspěchu. Bude se vám dařit o to lépe, když nedáte na první pohled. Vzhled není všechno!

Beran

Snažte se nahlédnout pod povrch. Dotyčná osoba se vám sice může na první pohled zdát pohledná, neznamená to však, že bude taková i uvnitř. Nenechte se zmást lákavým zevnějškem a raději si srovnejte své priority. Není všechno zlato, co se třpytí.

Býk    

Pokud se dnes připravíte na vše, šokující novinka vás nevyvede z míry. Nedělejte rychlé soudy a raději si promluvte přímo s osobou, které se vše týká. Nikdy nevíte, co předcházelo určitým činům. Vyslechněte si celý příběh a až poté si utvořte názor.

Blíženci          

Včerejší úplněk radí zahodit svou hrdost a udobřit se se svým rozhádaným protějškem. Ukažte svou lepší stránku tak, že uznáte svou chybu. Vaše milovaná polovička to velice ocení a jistě vám to příště oplatí stejnou mincí. Neztrácejte zbytečně čas tím, že budete trucovat!

Rak    

Konečně dnes dostanete peníze, na které jste tak dlouho čekali. Nenechte se tím unést a zacházejte s nimi rozumně. Naučte se šetřit na správných místech a získejte tak finanční nezávislost a životní jistotu. Nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit.

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Jste pracovití, cílevědomí a vaše zaměstnání vás baví. Pokud k tomu přidáte trochu více trpělivosti a půjdete si za tím, co chcete, nikdo vás nezastaví. Věřte tomu, že vaše snaha bude oceněna nejen úspěchem, ale také obdivem a uznáním vašeho okolí.

Panna 

Začínáte být unavení neustálou výměnou partnerů? Dejte si chvíli pauzu a zapřemýšlejte. Uvidíte, že pokud si srovnáte priority, výběr potenciálních partnerů se sice zúží, za to však bude za něco stát. Stačí jen počkat na správnou situaci a osobu.

Váhy  

Máte poslední dobou pocit, že se všechno začíná vymykat kontrole? Neustálé přesčasy a práce navíc vás opravdu vyčerpávají. Naučte se být asertivnější a nebojte se říct ne. Pokud budete i nadále dělat práci ostatních, udřete se k smrti. Odpočívejte.

Štír     

Máte chuť si zasoutěžit? Osud je na vaší straně a konkurence nemá žádnou šanci. Využijte příznivého období a nebojte se riskovat. Někdy je potřeba trochu zaexperimentovat. Jedině tak získáte vše, po čem jste vždy toužili. Kdo neriskuje, nevyhrává.

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

Střelec

Nechte si připomínky k práci kolegů a raději se soustřeďte na tu svou. Přestože to myslíte dobře a chcete pomoc, většina spolupracovníků vaše komentáře bere jako provokaci. Dělejte, jak nejlépe umíte, a nestarejte se tolik o to, co dělají ostatní.

Kozoroh         

Dnes se stanete svědky otevřeného konfliktu. Bude nejlepší, když se do toho radši nebudete plést. Pokud se zapojíte do dnešní hádky, ať už dopadne jakkoliv, nemuselo by to pro vás mít dobré následky. Naučte se krotit své emoce a držet jazyk za zuby.

Vodnář          

Venuše v Býku je dnes na vaší straně. Cokoli, do čeho se dnes pustíte, vám půjde od ruky. Nebojte se pustit do komplikovanějších úkolů. Pokud si dnes domluvíte pracovní schůzku, nemusíte se bát neúspěchu. Pokud si budete věřit, dokážete cokoli budete chtít.

Ryby  

Dnes se vám v zaměstnání nahromadí veškerá práce, kterou jste tak dlouho odkládali. Zatněte zuby a snažte se vším prokousat. Pokud jste zavalení a nezvládáte, neváhejte požádat své spolupracovníky o pomoc. Vezměte si z toho však ponaučení pro příště.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz