Zajímavosti

Dara přiznala nemravné myšlenky. Krátce poté, co ji opustil Nedvěd

Dara přiznala nemravné myšlenky. Krátce poté, co ji opustil Nedvěd
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Pavel Nedvěd se v Turíně ještě nestačil ani ohřát a už teď Daře Rolins schází. Alespoň to lze usuzovat z jejích příspěvků na instagramu. Zpěvačku totiž v Nedvědově nepřítomnosti samotnou doma napadají všemožné myšlenky. Ne všechny jsou ale úplně mravné.

Samotu a odloučení od partnera každý zvládá po svém. Pro zpěvačku Daru Rolins znamená odlet Pavla Nedvěda do Turína překvapivý zdroj inspirace. Dara si totiž dodává nové sloky ke svým písničkám.

"Nedělní nálada, slunko už zapadá a moji hlavu právě celkem slušný námět na film pro dospělé napadá," zpívá Dara ve svém hitu Svitá. V nových slokách si však pohrává s myšlenkou, že svého Nedvěda v Itálii nenechá samotného. "Znamená to, že spolu zlato odletíme chvilku nato, co letenky objednám, sama netuším zatím kam. Realita je dnes jiná: právě odletěl sám, do Turína," pochlubila se Dara dodatkem do písničky na svém instagramu.

Související obsah

Podle zpěvačky má i tahle verze skladby šťastný konec. Její drahý Nedvěd se totiž vrátí. I tak ji ale myšlenka na překvapivou spontánní návštěvu neopouští. "Zpívám vždy o tom, čím zrovna žiju. A právě proto, že má můj život dost striktní režim, miluji jednou za čas udělat náhlý střih, zmizet a na pár dní se někam ztratit," zasnila se Dara.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Co si Dara Rolins představuje pod pojmem krása? Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz