Co nás čeká

Horoskop na pátek 17. června: Potřebujete odpočinek, nepřepínejte se

Horoskop na pátek 17. června: Potřebujete odpočinek, nepřepínejte se
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Pokud se cítíte vyčerpaní, neváhejte a zkraťte si dnes pracovní dobu. Nemá cenu se přepínat a pouštět se do řešení problémů. Snažte si rezervovat víkend pouze pro sebe, opravdu si potřebujete odpočinout.

Beran

Poslední dobou jste na sebe s partnerem neměli mnoho času. Udělejte si proto volno a rezervujte si celý den pouze pro vaši milovanou polovičku. Ukažte jí, jak moc pro vás znamená a zažehnejte tak krizi ve vztahu. Snažte se spolu trávit více času.

Býk

Měli jste opravdu dlouhý týden? Pokud se cítíte vyčerpaní, neváhejte a zkraťte si dnes pracovní dobu. Nemá cenu se přepínat a pouštět se do řešení problémů. Jste unavení a lehko byste tak mohli udělat zbytečnou chybu. Odložte vše na další týden.

Blíženci          

Naplánujte si víkend se svými přáteli. Využijte volných dnů a krásného počasí a vyrazte si společně na chatu či do přírody. Podělte se o všechny novinky z vašich životů a pobavte se nad starými vzpomínkami. Jistě si to všichni nad očekávání užijete.

Rak    

Naplánovali jste si na víkend schůzku? Přestože jste se na ni opravdu těšili, nejspíš ji budete muset odložit. Neupřednostňujte zábavu před svými povinnostmi a raději udělejte to, co musíte. Nenechte si tím zkazit náladu a vyřiďte vše, co je potřeba.

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Jste energičtí, charismatičtí a nechybíte na žádném večírku. Ani dnešek nebude výjimkou. Využijte volného pátečního večera, vyrazte si a nechte si pohladit své lví ego vší pozorností, jež se vám dostane. Nic se však nemá přehánět, pamatujte na to.

Panna 

Máte pocit, že se vše začíná vymykat kontrole? Pro jednou to pusťte z hlavy a snažte se vypnout. Pokud máte dnes příležitost vyrazit si s přáteli do společnosti, neváhejte a jděte. Jednou za čas je třeba se odreagovat. Přijdete tak na jiné myšlenky.

Váhy  

S přicházejícím létem se vám nakupila hromada práce. Nenechte se tím zavalit a požádejte o pomoc své kolegy. Zatněte zuby a prokousejte se skrze poslední pracovní den. Snažte si rezervovat víkend pouze pro sebe, opravdu si potřebujete odpočinout.

Štír     

Jste temperamentní a náladoví. Pro někoho to může být velice působivé a přitažlivé, pro většinu vašeho okolí je to však velice unavující. Snažte se trošku kontrolovat svou náladovost a berte ohledy na své blízké. Nikdo neví, co od vás má očekávat.

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

Střelec

Stýská se vám po starých dobrých časech? Naplánujte si na víkend schůzku se svým dávným přítelem. Jistě vaše pozvání s radostí příjme a vy si společně užijete den plný zábavy. Zavzpomínejte na společně strávené časy a vyslechněte si všechny novinky.

Kozoroh         

Je nemožné věnovat se naplno jak rodině, tak zaměstnání. Vaši nejbližší se cítí ukřivdění, protože na ně nemáte příliš mnoho času. Je jasné, že jim chcete zajistit co nejlepší život, oni si však o mnoho více cení času stráveného společně s vámi.

Vodnář          

Pokud dnes večer dáte přednost svým přátelům před vaší milovanou polovičkou, můžete si být jistí, že bude následovat žárlivá scéna. Raději si dobře rozmyslete, zda vám to dnes za to opravdu stojí. Možná byste měli udělat výjimku a odložit schůzku.

Ryby  

Udělejte radost své milované polovičce a připravte jí překvapení, ať už ve formě dárku, či pozvání na večeři. Dokažte, jak moc pro vás partner znamená, a udělejte si společně příjemný večer. Není potřeba velkých gest, maličkosti mnohdy řeknou více.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz