Zajímavosti

Sprosté nadávky, výhrůžky a facky. Tahle Výměna manželek bude drsná

Na TV Nova se můžete ve středu těšit na reprízovanou Výměnu manželek z 12. série, která už tehdy pořádně zamávala s emocemi Čechů. Sledujte, jak si poradí temperamentní Nikol v domácnosti submisivní Nikoly, kde vládne pevnou rukou Patrik. A jestli si užije Nikola poklidnou domácnost u pohodového Andreje.

V této epizodě poznáte rodinu z Písku, a to Nikolu (30), Patrika (28) a Leontýnku (2). Na druhé straně se seznámíte s Nikol (24), Andrejem (28) a Ondrou (13 měsíců), kteří žijí v Krupce u Teplic. Na první pohled podobné životy, ale zdání klame. 

Nikola a Patrik spolu žijí devět let. Jejich partnerství nikdy nebylo klidné, to je hlavní důvod, proč se do Výměny přihlásili. Podle Nikoly se dřív problémy mezi partnery neřešily jen slovně. "Bejvávalo, že jsem dřív chytla facku, teď už ne," podotkla Nikola. Patrik k tomu doplnil, že to nechce dělat před malou dcerou, aby nevyrůstala ve stejné domácnosti jako on.

Související obsah

"Já pořád nevím, co dělám špatně. On říká jenom, že jsem líná, že nemám systém a logické myšlení. Na všechno mi řekne, že kdybych dělala, co mám, a fungovala na 1 000 procent, tak mám pokoj a klid. Po sprostých nadávkách po mně ještě chce sex," svěřila se v pořadu Nikola se slzami v očích.

Oproti potížím u Nikoly a Patrika se strasti druhé rodiny zdají spíše jako malichernosti. Nikola Andrejovi vyčítá moc práce, ale na druhou stranu vydělané peníze ráda utrácí. "Ona si toho neváží, má přepych, tak chci, aby pochopila, že může být hůř," přeje si Andrej. 

Jak tohle všechno dopadne, sledujte ve středu večer na TV Nova nebo na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz