Zajímavosti

VIDEO: Hvězdy Ordinace to pořádně rozjedou. Jejich tanec vás dostane

Jarní sezóna Ordinace vrcholí a hvězdy seriálu tančí. Příznivci seriálu ale v létě o nové, premiérové díly nepřijdou. V průběhu července i srpna budou na Voyo k dispozici každý čtvrtek. O prázdninách tak budou diváci moci sledovat nové díly úplně poprvé v historii tohoto seriálového fenoménu.

Letní sezóna Ordinace nabídne zcela nové dějové linky. Jedna bude dramatická a tři letně odlehčené, plné lásky, flirtu, intrik a humoru, s hereckou účastí všech oblíbenců jako například Martina Zounara, Mahuleny Bočanové, Lukáše Hejlíka, Patricie Pagáčové, Romana Štabrňáka, Roberta Jaškówa nebo Markéty Děrgelové.

Ale ještě než začnou prázdniny, čeká diváky Ordinace nevšední tanec! Čeká na vás skupinová choreografie největších hereckých hvězd Ordinace. Před kamenickou nemocnicí vystoupí Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Zdeněk Godla, Bára Štěpánová a spousta dalších.

Související obsah

​"S tanečními choreografiemi jsem se ve své herecké práci setkala několikrát. Ať to bylo v muzikálu Donaha v Divadle na Vinohradech, nebo třeba v televizi s Hanou Zagorovou a Ivetou Bartošovou, kdy jsme dělaly úryvky z muzikálu Cats. Přiznávám, že nejsem moc taneční typ a choreografie se neučím snadno. Tentokrát však bylo kolektivní tančení zasazeno do děje Ordinace a má tam svůj význam. Nešlo o dokonalý výsledek, ale spíš o pobavení. Snad to diváci ocení," věří Adamovská.

Herce vedla jedna z nejžádanějších choreografek v Česku Angeé Roučková, kterou diváci Novy dobře znají jako někdejší choreografku show Tvoje tvář má známý hlas. Ta se s herci a herečkami Ordinace sešla kromě samotného natáčení i na několika trénincích, které mu předcházely.

Související obsah

​"Nakonec to šlo všem a byla to velká radost. Ráda pracuju s talentovanými lidmi, kteří jsou navíc zapálení pro společnou věc a z výsledku mají tak čistou radost jako právě herci Ordinace," vzpomíná Roučková na přípravy a natáčení společného tance.

Proč herci Ordinace tančí, se diváci dozví už tento čtvrtek na Voyo.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz