Experti na cestách

Hvězda Ordinace překvapuje! Prozradila, za co utrácí všechny peníze

Herečka Ivana Jirešová vyrazila s dcerou Sofií na dovolenou do Tuniska a pořádně si to užily. Kamery TV Nova byly u toho. Jirešová exkluzivně prozradila, za co utrácí nejvíce peněz a promluvila i o své lásce.

Ivana Jirešová si s dcerou Sofií užívala pohádkovou dovolenou na jednom z tuniských ostrovů Djerba. Ivana známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě je velká cestovatelka a nejsou jí cizí ani exotické destinace. "Často jsme jezdily právě na Djerbu. Když pak byla Sofi větší, vyhledávala jsem i destinace, kam se mnou nejezdila," nastínila.

Jirešová navíc odhalila, že do dovolené investovala vždy hromadu peněz. "Ráda cestuju a dovolená je pro mě důležitá. I dřív jsem všechny peníze, které jsem měla, dávala vždycky do dovolené. Nedala jsem to do kožené kabelky nebo do bot, pak jsem si ten svůj účet úplně vybrala a jela jsem," popsala herečka.

Související obsah

​Ivana miluje poznávání nových kultur, ale sama by si na cestu netroufla. Má zkrátka ráda, když jí někdo, kdo se na daném místě vyzná, kryje záda. Dovolenou na Djerbě měla poměrně aktivní, v reportáži ze Života ve hvězdách (výše) se můžete podívat, jaká dobrodružství tam zažila. 

"Mě bavili velbloudi na Sahaře, protože jsem je nemusela řídit. Čtyřkolky byly výborné, ale tam jsem se samozřejmě soustředila na to řízení. Sahara je zkrátka velkolepá záležitost, byl to hodně silný zážitek," podělila se o pocity Jirešová.

Ve 44 letech Ivana vypadá výborně a tělo má samý sval! Jak se udržuje? "Sportuju, dělám jógu, i když mám schůzky po Praze, tak se snažím chodit pěšky. Tu jógu cvičím tak třikrát až čtyřikrát týdně, u moře plavu a běhám, to abych prokládala to čtení a spaní nějakou aktivitou," popisuje herečka.

Související obsah

​Tunisko si Ivana s dcerou Sofií oblíbily už dávno, někdo jim tam ale přece jen chyběl. Ivana je totiž zamilovaná až po uši! Kdo je ten šťastný, si ale nechává pro sebe. "To nevím, jestli je šťastný, někdy tak nevypadá," směje se s tím, že neprozradí, kdo to je. Odhalila ale jiné detaily. "Jsme spolu dva roky a ráda bych jeho soukromí chránila. Nepřeje si to a ani mně to není příjemné," uzavírá téma herečka.

17letá Sofie po mamince zdědila krásu i talent. Jde v jejích hereckých šlépějích, a tak Ivaně občas přidává pár vrásek navíc. "Já byla absolutně proti a byl to šok, že se pro to rozhodla, protože to přišlo až v deváté třídě. Další šok byl, že ji vzali. Musela jsem se s tím smířit, jsem jinak benevolentní rodič. Ty děti si musí najít vlastní cestu," uzavírá Jirešová. 

Na celý speciál z Djerby se podívejte ve videu níže:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz