Co nás čeká

Horoskop na pondělí 20. června: Planety vás dnes budou pořádně provokovat

Horoskop na pondělí 20. června: Planety vás dnes budou pořádně provokovat
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Merkur v sextilu s Jupiterem vás dnes bude pořádně provokovat. Někdo se může snažit přivlastnit si vaše zásluhy. Nenechte se takto využívat a zakročte. Ale buďte v klidu, nastartujte senzory sebeovládání a nedejte se!

Beran

Po mnoha letech tvrdé práce jste se konečně dostali tam, kam jste chtěli. Nenechte si zkazit radost z úspěchů a ignorujte závistivé poznámky vašeho okolí. Úspěch má i svou stinnou stránku. Pokud je to ale to, po čem toužíte, musíte se s tím smířit.

Býk

Máte dnes nepříjemnější pondělí než obvykle. Náchylnější k napětí se jeví oblast techniky, ekologie nebo stavebního inženýrství. V těchto aspektech vás pěkně provokuje Merkur v sextilu s Jupiterem, nastartujte tedy senzory sebeovládání!

Blíženci          

Jste velice schopní a talentovaní. Dnes v zaměstnání dostanete příležitost všem dokázat, že na to máte. Soustřeďte se proto na práci a dělejte, jak nejlépe umíte. Pokud se vám to dnes povede, vaše kariéra nabude nový směr. Nebojte se trochu riskovat.

Rak    

Jste zamilovaní? Raději tomu dejte čas a nedělejte zbrklá rozhodnutí. Je možné, že se jedná pouze o chvilkové milostné poblouznění. Pokud je to opravdu to pravé, nemusíte se bát, že se to časem změní. Udržte si zdravý rozum a vyhněte se tak zklamání.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVENEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Žárlivost je v určité míře hezkým důkazem lásky, neměli byste však překračovat hranice. Je normální, že pokud svého partnera nadevše milujete, cítíte určitou nejistotu. Pokud to však budete příliš přehánět, dosáhnete opačného efektu, než jste chtěli.

Panna 

Měli jste náročný víkend a jste unavení? Raději to dnes v práci berte s rozumem a nepouštějte se do velkých projektů. Lehko by vás mohla svést z cesty klamná informace. Nenechte se zmást a vyhněte se zbytečným chybám. Mohli byste toho hořce litovat.

Váhy  

Dnes se vám poštěstí potkat velmi sympatického a milého člověka. Brzy zjistíte, že si s novým známým skvěle rozumíte a máte toho mnoho společného. Neváhejte a dejte to dotyčnému najevo. Možná jste našli budoucího dobrého přítele. Seznamte se blíže.

Štír     

Merkur je v sextilu s Jupiterem, a tak si dejte pozor na své okolí, zejména na kolegy. Někdo se totiž bude snažit přivlastnit si vaše zásluhy. Nenechte se takto využívat a zakročte. Dejte dotyčnému najevo, že si podobné chování nenecháte líbit!

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Dnes prokážete, že to se slovem přátelství myslíte skutečně vážně a povinnost pomáhat kamarádům neberete na lehkou váhu. Zasáhnete a vytáhnete přítele z bryndy. Dobrý skutek se vám v budoucnosti určitě vrátí. Na podanou ruku se totiž nezapomíná.

Kozoroh         

Povede se vám důležité jednání, jehož význam však plně doceníte až později. Přesto ze sebe budete mít velmi dobrý pocit, což se odrazí ve vaší náladě. Dnes vás zkrátka nic a nikdo nerozhodí, a to je jenom dobře! Užívejte si svůj úspěch, co to jde.

Vodnář          

Říká se, že dvě věci člověk nikdy neutají – když je opilý a když je zamilovaný. Vás se tentokrát týká druhá možnost. Ať se budete snažit sebevíc, vaše okolí rychle rozpozná důvod vašich zasněných pohledů. Nestyďte se za to a vyjděte s pravdou ven.

Ryby  

Získáte si sympatie okolí. Ukážete, že umíte být vtipní, milí, obětaví a přátelští. Kdo by takové lidi neměl rád? Zjistíte tak, že po dobrém a s úsměvem jde všechno mnohem lépe. Pomůže vám to překonat problémy se sebejistotou a najdete nové přátele.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz