Zahraničí

Vévodkyně Kate ukázala pravou tvář. Udělala věc, kterou od ní nikdo nečekal

Princ William a Kate Middletonová jsou připraveni stát se princem a princeznou z Walesu, až princ Charles nastoupí na trůn. Na oslavách královnina jubilea Kate řekla něco, co fanoušky překvapilo. Znovu tak dokázala, že má laskavou povahu.

Kate Middletonová se s největší pravděpodobností stane princeznou z Walesu. S Williamem se na tuto nadcházející roli vytrvale připravovali tím, že Wales v několika posledních letech opakovaně navštěvovali.

Naposledy ho navštívili začátkem června u příležitosti královnina platinového jubilea. Při návštěvě natočil královský fanoušek video, které později sdílel na twitteruNa záběrech je vidět, jak si vévodkyně s fanoušky potřásla rukou. Poté jí někdo řekl, že bude skvělou princeznou z Walesu. "To je velmi laskavé. Jsem v dobrých rukou," odpověděla Kate a otočila se na Williama.

Lidé její reakci nečekali. "Kate a William jsou skromná a krásná rodina," napsal jeden z uživatelů v komentářích pod videem.

Související obsah

I když je velmi pravděpodobné, že Kate bude další princeznou z Walesu, definitivní rozhodnutí bude na princi Charlesovi. 

Pokud se William stane princem z Walesu, Kate bude pravděpodobně přidělen stejný titul. Ačkoli Camilla, vévodkyně z Cornwallu, titul princezna z Walesu fakticky drží, nepoužívá jej z úcty k princezně Dianě. Ta ho totiž získala jako poslední.

Stejně jako Diana, i Kate může být ve Spojeném království neformálně oslovována jako princezna Kate nebo princezna Catherine.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz