Zajímavosti

Uniklo tajemství královské rodiny. Kate se celou dobu přetvařovala

Uniklo tajemství královské rodiny. Kate se celou dobu přetvařovala
Kate Middleton Zdroj: Profimedia

O vévodkyni Kate se často hovoří jako o klidném a smírčím prvku královské rodiny, který se snaží urovnat narušené vztahy mezi princem Williamem a princem Harrym, ale i Kate má své hranice. Platinové jubileum prý ukázalo, že má vévodkyně Harryho a Meghan dost a s přetvářkou končí.

Vévoda a vévodkyně z Cambridge se během čtyřdenních oslav královnina jubilea veřejně s princem Harrym a jeho manželkou Meghan Markleovou nijak nestýkali. I když se všichni zúčastnili vzpomínkové bohoslužby sv. Pavla, která proběhla 3. června, seděli na druhé straně katedrály a ani z jedné strany nepřišel žádný pokus vřelosti.

Princ Harry se podle zpráv pokusil alespoň zachytit pohledem bratra, což mu ale William odmítl oplatit. Někteří znalci na odezírání ze rtů dokonce tvrdí, že Kate Middletonová při pohledu na nechvalný pár řekla manželovi ironické "wow", napsal portál International Bussines Times.

Související obsah

"Zdálo se, že ani Kate nemá chuť se přetvařovat a být na Meghan falešně milá. A jakkoliv je to smutné, William cítil totéž. Sussexové měli štěstí, že po škodách a ostudě, které monarchii způsobili, se dočkali jakéhokoli druhu dobré vůle. Ani jedna strana už ale pravděpodobně neustoupí," uvedl zdroj časopisu Heat.

Markleová se loni v březnu při rozhovoru s Oprah Winfreyovou obula i do Kate. Tvrdila, že ji vévodkyně rozplakala těsně před svatbou s Harrym. Dalšího člena královské rodiny obvinila z rasismu, údajně se ptal, jakou bude mít její syn Archie barvu pleti (vévodkyně Meghan je z poloviny Afroameričanka, pozn. red.). Stěžovala si také, že její děti mají jiné tituly než potomci Kate a Williama.

Související obsah

Princ William se prý kvůli nařčením urazil a v rozhovoru s novináři řekl, že královská rodina rasistická není. Královna Alžběta II. se to snaží přejít a k Harrymu a Meghan se chová přívětivě.

Vřelé přijetí ale vévodskému páru ze Sussexu nepřichystala veřejnost. Když dorazili na vzpomínkovou bohoslužbu, z davu bylo slyšet bučení. "Být takto zesměšňován bylo pro Harryho velmi ponižující," řekl zdroj časopisu Heat.

Podívejte se na video, jak princ Harry a Meghan dorazili na královské oslavy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz