Zahraničí

Pozor na dovolenou ve Španělsku. Gang shodil tatínka od rodiny z útesu

Pozor na dovolenou ve Španělsku. Gang shodil tatínka od rodiny z útesu
Steen Nodwell Zdroj: Profimedia

Z útoku na jednoho ze svých členů se nyní vzpamatovává britská rodina, která trávila dovolenou ve Španělsku. Jejich otce totiž napadl místní gang a shodil jej ze skály. Utrpěl velmi vážná zranění a rodina se snaží sehnat co nejvíc peněz na jeho převoz a léčbu.

Děsivou tragédií si prochází britská rodina, která vyrazila na prázdniny do Španělska. Otce totiž napadl gang a shodil jej z útesu. Podle webu Mirror byl Steen Nodwell v pátek večer s přáteli v pobřežním letovisku Salou. Tam jej měla napadnout skupina mužů. Nejdříve ho pronásledovali a nakonec dostihli na vrcholku útesu, ze kterého jej poté shodili. Při pádu se Steen velmi vážně zranil.

Do nemocnice v nedalekém městě Tarragona ho záchranáři převezli s oběma zlomenými pažemi, čelistí, zlomeninou očního důlku a lebky, roztříštěnou lícní kostí a dalšími vnitřními zraněními.

Související obsah

Rodina nyní shání finanční prostředky. Kvůli zraněním se totiž Steen nemůže vrátit do Británie letecky. Bude naopak potřeba přepravit jej pod lékařským dohledem. "Tato sbírka je na pomoc mému bratrovi, který málem zemřel na dovolené ve Španělsku," uvedla Steenova sestra Bethan na stránce GoFundMe, na které rodina vypsala sbírku.

Zatím není jasné, jaké motivy vedly gang k tomu, aby muže takto brutálním způsobem napadl, uvedl list Daily Mail. Jisté není ani to, v jaké fázi vyšetřování případ je.

Steen Nodwell Zdroj: Profimedia
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz