Zajímavosti

Pavle, hlídej si ji. Dara Rolins odhalila intimní detaily o svém těle

Pavle, hlídej si ji. Dara Rolins odhalila intimní detaily o svém těle
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Dara Rolins prozradila, co je její prioritou. Na svém instagramu zveřejnila příspěvek, ve kterém vysvětluje, jak se stará o své tělo i zdraví. Zpěvačka ve svých 49 letech celá jen září.

Zpěvačka Dara Rolins ve čtvrtek na svém instagramu odhalila fanouškům nejintimnější detaily o svém těle. Soustředí se především na to, aby bylo zdravé. Tomu přizpůsobila i svůj životní styl.

"Nikoho nepřekvapí, když řeknu, že je pro mě zdraví a zdravý životní styl prioritou. Přemýšlím nad tím, co do svého těla dám, věnuji zvýšenou pozornost složení, obsahu účinných látek," píše v příspěvku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Zpěvačka prozradila, že své tělo a pleť obohacuje kolagenem. Ten je podle ní zvlášť v jejím věku více než důležitý. "Kolagen je nejhojnější bílkovinou v našem těle a jak už víme, jeho přirozená produkce se po 25. roce života začíná zpomalovat. Proto je potřebné ho doplňovat. Vrátit tělu a pleti svěžest a pružnost," dodává.

Mnoho fanoušků s ní v komentářích souhlasilo. Jedna z uživatelek napsala, že na pleť je nejlepší láska. "Moc ti ta zamilovanost sluší," ozval se další z příznivců. Je pravda, že Rolins po boku fotbalisty Pavla Nedvěda jenom kvete.

Dara Rolins otevřeně promluvila o soutěži krásy (5/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz