Zajímavosti

Oblíbený herec po chemoterapiích: Kvůli rakovině musel na další operaci

Oblíbený herec po chemoterapiích: Kvůli rakovině musel na další operaci
Slovenský herec Marcel Nemec Zdroj: Profimedia

Populární slovenský herec Marcel Nemec (50) bojuje se zákeřnou rakovinou. Těsně před Vánoci skončil v nemocnici a musel neodkladně na operaci střev. Následně začal podstupovat chemoterapie. Přesto se nevyhnul dalšímu zákroku, o kterém se teď svěřil svým fanouškům.

Marcela Nemce v prosinci trápily bolesti břicha. Po vyšetření se ukázalo, že musí okamžitě absolvovat operaci. Od ledna začal dojíždět na chemoterapie, po první sérii léčby se svým fanouškům svěřil, že se začíná cítit lépe. Začaly mu růst vlasy, a dokonce i přibral na váze. Podle portálu Topky.sk se následně po ukončení první série chemoterapií podrobil vyšetření, které ukázalo, že léčba zabrala.

Krátce nato se však ukázalo, že Nemec potřebuje další operaci. Ve středu ráno opět nastoupil do nemocnice. Den předtím se s tím svěřil svým fanouškům na instagramu.

Související obsah

"Když píšu tato slova, chtěl bych vás poprosit, abyste mi nic nepřáli a nedrželi mi palce (dokud se mohu hýbat)," napsal a pokračoval: "No když si na mě někdo vzpomene, případně mi pošle kousek lásky nebo radosti či pozitivního myšlení, určitě to ucítím."

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Marcel Nemec (@nemecmarcel)

Ve čtvrtek po zákroku se svým fanouškům ozval znovu, tentokrát na platformě TikTok. "Tak jsem po zákroku, včera mě operovali. Zvládl jsem to, i oni to zvládli. Ale všechno mě bolí," řekl ve videu.

@marcelnemec2 #herec #marcelnemec #❤ #fyp #foryoupage #foryou ♬ původní zvuk - marcelnemec2

Související obsah

Herec přes všechno utrpení stále myslí na svou milovanou práci. "No, ale 23. června to dám, ne?" dodal optimisticky. Ten den ho totiž čeká zájezdové představení s divadlem v Novém Meste nad Váhom.

Nemec hrál například ve válečném dramatu Nedodržený slib, kde zazářil po boku Ondřeje Vetchého. V komedii Přežít svůj život si zase zahrál po boku Kláry Issové.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz