OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Dovolená se šťastným koncem

Jak si představujete ideální dovolenou? Když se vás někdo zeptá, hned vás napadnou slunné pláže, někoho les plných hřibů, slunce nad hlavou a starosti za hlavou.

Ale že by vás hned napadl šťastný návrat domů? S tím se přece „jaksi počítá“! Jedinou starostí je, kdo vybere poštu, kdo pohlídá kočku a kdo zalije květiny. Zapomínáte ale na to nejdůležitější! - Zanechat váš domov v bezpečí. Kromě pečlivě zavřených kvalitních oken jsou hlavním předpokladem bezproblémového návratu pořádné bezpečnostní dveře, protože v době dovolených mají zloději pohotovost! - Snadno rychle i za bílého dne je jim váš byt velmi snadnou kořistí a je jim plně k dispozici. Na dřevěné nebo plastové dveře použijí klasickou kovovou páku nebo vyspělí znalci odhadnou typ vložky zámku a hladce a bez poškození dveře odemknou. Následky bývají mnohdy nedozírné a přitom je tak snadné tomu předejít!

Zdroj: ADLO

Už jsme vás dostatečně motivovali k zamyšlení nad svými bakelitovými dveřmi, které lehce prokopne i vzteklý potomek? A dokonce už uvažujete o jejich výměně? Pokud ano, vyhráli jste) – a zde pár jednoduchých rad profesionálů z firmy Adlo bezpečnostní dveře https://www.adlo.cz/cz/bezpecnostni-dvere, jak nové dveře vybrat.

Zdroj: ADLO

​Vyberte si kvalitní ověřenou firmu a jejich zástupce si pozvěte domů, aby vám co nejlépe poradil a vyhověl vašim požadavkům. https://www.adlo.cz/cz/kontaktni-formular .Na první pohled na bezpečnostních dveřích není totiž nic zvláštního a možná vás napadne, v čem je tedy takový rozdíl? To, co už nevidíte, jsou tři hlavní charakteristiky, bez kterých absolutní bezpečnosti nedocílíte. Certifikované bezpečnostní dveře mají ocelovou konstrukci, dvě ocelové desky zesílené po obvodě a kvalitní trezorový zámek - stačí v něm jednou otočit klíčem a uzamknete dveře ve všech rozích i na dalších místech, tedy celkem v 9-15 bodech po obvodu! Zástupce firmy Adlo bezpečnostní dveře nám vysvětlil, že právě rohy dveří jsou pro zloděje nejjednodušším místem při páčení, tedy nejvíce náchylné ke snadnému vloupání. Samozřejmě, že se dveřmi je třeba vyměnit i zárubně a rám. Ale nemějte strach z žádné velké přestavby, hromady sutě a nekonečného úklidu! Výrobce vám vybere ty nejvhodnější, takže jejich výměna proběhne velmi elegantně bez poškození vnější i vnitřní omítky! https://www.adlo.cz/cz/bezpecnostni-dvere-zarubne.

Zdroj: ADLO

​Možná si říkáte, necháme TO až na příští rok, není čas, teď před odjezdem už se taková akce nedá stihnout…. V ADLO -  nás ale ubezpečili, že celá výměna starých dveří za bezpečnostní, a to včetně rámů a zárubní, netrvá déle než 5-6 hodin a vy můžete poprvé svůj bezpečný domov odemknout. Vaše nadšení z takto zabezpečeného bytu  jistě nebudou sdílet zloději - bezpečnostní dveře jsou pro ně totiž zcela nedobytné!

Přejeme krásnou dovolenou plnou zážitků a radostný návrat „do bezpečí“.-)

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz