Domácí

Smutný konec pátrání po Aničce z Brna. Mrtvou ji našli v lese

Smutný konec pátrání po Aničce z Brna. Mrtvou ji našli v lese
Zemřelá Anička Zdroj: TN.cz

Přes týden hledali policisté i rodina a přátelé 35letou Annu z Brna. Pátrání skončilo smutně v sobotu ráno. V lese ji totiž našel chodec mrtvou. Přátelé si ji připomenou u ohně.

Aničku hledala policie od minulého pátku. "Její pohřešování oznámili rodiče. V pátek odešla z bytu s tím, že se jde projít," informoval v pondělí policejní mluvčí Pavel Šváb. 

Do pátrání se zapojily desítky policistů s psovody i leteckou službou, rodina i přátelé. "Dnes (v sobotu, pozn. red.) ráno pátrání skončilo, bohužel smutně. Ženu bez známek života našel v lese náhodný chodec. Nic nenasvědčuje tomu, že by na její smrti měla podíl jiná osoba," oznámil v sobotu mluvčí Šváb. 

Související obsah

Příbuzní a přátelé ke koordinaci při hledání také založili facebookovou skupinu. Hledali ji v Brně, kde trávila čas u svých rodičů, i v Hradci Králové, kde dříve žila a pracovala.

"Znovu mockrát děkujeme všem za veškerou pomoc. Prosíme o soukromí pro rodinu," napsala jedna z blízkých Aničky po sobotní smutné zprávě. Večer si svou kamarádku připomenou u ohýnku na místě v Hradci Králové, kde ráda trávila čas.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz