Zajímavosti

Nečekaná nová láska Agáty Hanychové. Potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem

Nečekaná nová láska Agáty Hanychové. Potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Modelka Agáta Hanychová si po rozchodu s lékařem Andrejem Nikovem rychle našla nový vztah. Redakci TN.cz potvrdila, že chodí s podnikatelem a moderátorem Jaromírem Soukupem. Více se ale ke své nové lásce vyjadřovat nechce.

"Je to pravda," řekla na dotaz ohledně nové lásky TN.cz Agáta. "Více se k tomu ale vyjadřovat nebudu," dodala. Jako první o vztahu informoval portál Extra.cz.

Dohromady se dvojice podle portálu Super.cz dala před necelým měsícem. Ačkoli se znají spoustu let, jiskra přeskočila, když byla Agáta hostem jednoho ze Soukupových pořadů. Za pár dní už je prý čeká první společná dovolená. Letět spolu mají do Španělska.

Související obsah

Známý podnikatel a moderátor má za sebou vztahy například s herečkou Kateřinou Brožovou nebo zpěvačkou Terezou Mátlovou. S Brožovou se dokonce zasnoubil. Agáta má za sebou dlouholetý vztah s bývalým hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou a manželství s hercem Jakubem Prachařem.

Oba už z předchozích vztahů mají děti. Agáta syna Kryšpína ze vztahu s Dopitou a dceru Miu, jejímž otcem je Prachař. Soukup má z předchozích vztahů dospělé potomky Lukáše a Natálii.

Matka Agáty Veronika Žilková nedávno oznámila rozvod s Martinem Stropnickým:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz