Zajímavosti

Brutální nadávky. Rozvod Žilkové a Stropnického se začíná vymykat kontrole

Brutální nadávky. Rozvod Žilkové a Stropnického se začíná vymykat kontrole
Veronika Žilková a Martin Stropnický Zdroj: Profimedia

Veronika Žilková si dává od informování o svém rozvodu pauzu, Martin Stropnický o něm mlčí od začátku. Do konce maminčina manželství se teď ale vložila Agáta Hanychová. A pěkně zostra. Srdce herce, exministra obrany a současného velvyslance v Izraeli z jejích slov radostí nezaplesá.

Hanychová se zpočátku do rozvodu Žilkové a Stropnického nechtěla plést. Vadilo jí, když se k němu vyjadřoval její nevlastní bratr. "Máminy děti mají mozek a vědí, že se do toho míchat nemají," prohlásila začátkem dubna.

Jenomže provalení poměru Stropnického s výrazně mladší kolegyní z ambasády všechno změnilo. Agáta už mlčet nevydržela. "Nemyslela jsem si, že je to takový zm**d," prohlásila v živém vysílání na instagramu, během kterého jí fanoušci pokládali otázky právě o Stropnickém.

Vypadá to, že Žilková i Stropnický přestávají mít rozvod pod kontrolou. Hranice toho, co už bude pro probírání na veřejnosti příliš, si však vůbec nenastavili, a tak se není čemu divit. A zatímco velvyslanec se vydal cestou hrobového ticha, herečka neměla problém zabíhat do detailů.

Související obsah

V polovině března oznámila, že to s ní Stropnický skoncoval po e-mailu jen tři dny po návratu z dovolené v Dubaji, kde byli s dcerou Kordulou.

"Já se rozvádět nechci. Manžel mi řekl, že se už nechce vrátit po Izraeli zpátky domů, tady do našeho domku. Jako do té rodiny, že se nechce vrátit. Na Vánoce pod stromeček jsme všichni dostali letenku do Izraele. Opravdu jsem nemohla nic tušit," řekla Žilková televizi Nova.

Veronika Žilková dala Stropnickému zásadní slib. Více v reportáži TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz