Zahraničí

Velká změna v životě královské rodiny. Princ William plánuje stěhování

Velká změna v životě královské rodiny. Princ William plánuje stěhování
Princ William a vévodkyně Kate Zdroj: Profimedia

Vévoda a vévodkyně z Cambridge se chystají přestěhovat z Londýna blíže ke královské rodině. Jedním z důvodů má být podle prince Williama starost o královnu Alžbětu II.

Po oslavách Wiliamových 40. narozenin se vévoda a vévodkyně z Cambridge pravděpodobně vydají se svými dětmi do Adelaide Cottage ve Windsoru. Podle portálu Mirror chce být princ William blíže Alžbětě II. kvůli královským povinnostem. Se svou babičkou telefonuje údajně několikrát týdně.

O jejich stěhování se začalo mluvit po loňském úmrtí prince Philipa. Ztráta vévody z Edinburghu zanechala v jejich životech velkou mezeru. "Williamovi byl Philip velkým rádcem a chránil ho," uvádí královský znalec. Proto chce být vévoda z Cambridge blíže královské rodině.

Související obsah

William spolu se svým otcem Charlesem přebírají vedoucí roli v plnění královských povinností. Panovnice Alžběta II. totiž v posledních měsících bojuje s neustálými zdravotními problémy.

Přesun do Windsoru by mohl proběhnout už v létě. To by znamenalo, že by princ George (8), princezna Charlotte (7) a princ Louis (4) mohli v září nastoupit do tamní školy.

Kate a William si údajně ponechají Kensingtonský palác pro návraty a pobyty v Londýně. 

Královna na oslavách platinového jubilea (6/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz