Zajímavosti

Zvonky štěstí do nebe. Charlotte poslala Gottovi dojemný dárek ke Dni otců

Jeden ze vzpomínkových koncertů Pocta Karlu Gottovi v neděli večer ovládl O2 arenu. Na akci se podílela řada známých osobností ze světa českého showbyznysu. Mistrovi do nebe zazpívala i jeho dcera Charlotte spolu s Darou Rolins. Zvonky štěstí mu Charlotte do nebe poslala symbolicky na Den otců.

V neděli se konal svátek české hudby. Na jednom pódiu se za dva dny (neděle a pondělí) sejde přes 40 významných tváří showbyznysu. První vzpomínkový večer byl jeden z posledních projektů, které si Karel Gott přál, aby jeho žena Ivana dokončila.

"Jsem ráda, že se podařilo uskutečnit i toto manželovo přání. Po úspěšném vydání jeho autobiografie Má cesta za štěstím a premiéře celovečerního dokumentu Karel je tento koncert další z projektů, které ještě za svého života sám načrtnul. A my se snažíme jeho představu co nejlépe naplnit," řekla ke koncertu Ivana Gottová.

Související obsah

Koncert zahájila píseň Lady Carneval, kterou společně zazpívaly Monika Bagárová, Dasha, Markéta Konvičková a Kateřina Marie Fialová. Celý večer se nesl v duchu Gottových nesmrtelných hitů a jeden z nich zazpívala i jeho starší dcera Charlotte Ella Gottová.

Charlotte zazpívala Zvonky štěstí v dojemném duetu s Darou Rolins. Ta zpívala Gottův part, kdežto jeho dcera si zazpívala Dařinu část. Koncert se měl konat původně ke konci roku 2020, kvůli pandemii se však odložil až na tento termín. Právě díky tomuto posunutí se ale podařilo, že Charlotte mohla Gottovi na koncertě zazpívat ke Dni otců. Zazněla i píseň Srdce nehasnou, kterou nazpívala Charlotte společně s tátou. Skladbu na koncertě však zazpíval autor hitu Richard Krajčo.

Související obsah

​Na závěr pak vystoupili všichni s písní Jdi za štěstím, poté se na plátně objevily Mistrovy fotky. Na koncertě zazpívali také Lucie Bílá, Ondřej Gregor Brzobohatý, Štefan Margita, Monika Absolonová, Bára Basiková, Michal David, Felix Slováček, Jitka Zelenková, Petr Kolář, Leoš Mareš, Tereza Mašková, Olga Lounová a mnoho dalších.

"Děkuji z celého srdce vám všem, kteří jste přišli s námi zavzpomínat na mého manžela, našeho milovaného Karla. Věřím, že celý večer se zaujetím sledoval a tleskal spolu s vámi, diváky, všem svým báječným kolegyním a kolegům a byl nadšený z té úžasné a nezapomenutelné atmosféry, kterou jste všichni vytvořili," doplnila Ivana Gottová. Ta v průběhu večera věnovala milionový výtěžek z koncertu na podporu výzkumu v oblasti lymfomu a leukémie.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz