Krimi

Muži se před barem v Praze poprali kvůli ženě. Dva jsou v nemocnici

Pobodáním dvou lidí skončil v noci na neděli spor u pražského nočního klubu. Dvojice údajných útočníků pak chtěla podle kriminální policie utéct do zahraničí, podařilo se ji ale dopadnout.

Hádka čtveřice mužů (dva z nich byli cizinci) před barem na pražském Smíchově skončila předminulý týden zraněním dvou z nich. Spor měl začít kvůli ženě, se kterou se jeden z aktérů incidentu před podnikem bavil. Jeden z mužů měl vytasit nůž, kterým dvojici protivníků napadl, jeho kamarád měl dalšího z napadených kopat do hlavy.

Muže s vážnými zraněními převezla záchranka do nemocnice. Tam skončil i druhý napadený, který vyvázl s lehčími zraněními. Podle policie měl jeden z cizinců dvojici napadnout 21centimetrovým nožem.

Související obsah

Případem se začali zabývat policisté z oddělení vražd a ti také velmi rychle odhalili údajné agresory. Dojeli si pro ně na Příbramsko a zadrželi je, dá se říci, za pět minut dvanáct. Měli už plán zmizet do Francie.

"Jeden z mužů je trestně stíhaný pro podezření ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví a druhý pro trestný čin ublížení na zdraví," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Prvnímu z cizinců v případě prokázání viny hrozí až 12 let za mřížemi, druhému tři roky. Oba podezřelí jsou teď ve vazbě.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz