Zajímavosti

Velké finále Ulice: Nové začátky, nečekané rozchody i překvapivé loučení

Ulice tento týden finišuje dílem číslo 4 300. Do prázdninové pauzy ve vysílání zbývá pět epizod, které jsou dějově hodně nabité. Jeden příběh se uzavře, v jiném se začne psát nový začátek. Pro někoho přijde čas loučení, další vyhlíží nové zítřky. Marečkovi, Liškovi, Magda, Nyklovi či Klímovi zažijí nejedno překvapení, hezké, smutnější i dramatické chvíle, pohlazení po duši i lásku a vykročí vstříc létu.

Zamilovaná Karla naprosto ztratila hlavu kvůli Jakubovi. Přestože ji vztah s ním ničí, nedokáže si pomoct. Teď se však dostane do bodu, kdy se bude muset rozhodnout a konečně to rozetnout. Jakub, nebo Mára? Kterého z nich nakonec zvolí a za jakou cenu? Proč skončí v nemocnici? I když má velkou rodinu, na některé věci najednou zůstane sama. A nejhorší na tom všem bude černé svědomí.

Zatímco Karla musí vyřešit dilema, u Magdy a Prokopa je vše zalité sluncem. Ovšem jen do chvíle, než se ti dva začnou bavit o létě, kdy Prokop přizná, že cestu do Portugalska se svou bývalou nezrušil. Pro Magdu to je bohužel signál, že všechno je trochu jinak, než si myslela. Jak to spolu Magda a Prokop tedy mají? Čeká Magdu další velké zklamání těsně před prázdninami, nebo ji naopak čeká léto snů?

Související obsah

​Léto bude kupodivu zatěžkávací zkouškou pro Lumíra a Kateřinu. Jsou do sebe čerstvě zamilovaní, chtějí spolu trávit co nejvíce času, jenže osud jako by se spikl proti nim, a to k velké radosti Vilmy Nyklové. Ta je jako každá starostlivá máma, svému dítěti přeje jen to nejlepší. Přesvědčí ji Lumír konečně, že ta pravá je pro něj skutečně Kateřina?

K zásadnímu kroku se odhodlá Bedřich Liška. Všechny své blízké v čele s Ančou sezve do hospody, aby jim oznámil obrovskou novinu. Téměř všichni předvídají, že je v tom žena jeho života. Miloš s Evou a Františkem, jehož navíc rozhodí svým vyznáním Skyler, si jsou takřka jistí, že padne i žádost o ruku. Dočkají se? Čím je Bedřich šokuje?

Poslední díl letošní jarní sezony diváci uvidí tento pátek. Právě teď se v hostivařských filmových ateliérech natáčí příběhy nadcházející sezony, kterou diváci uvidí po tradiční prázdninové pauze oblíbeného denního seriálu. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz