Zajímavosti

Bedřich opouští Ulici po 17 letech! Herec prozradil, proč se loučí

Konec jedné éry. Adrian Jastraban, který v seriálu Ulice už 17 let hraje Bedřicha, se loučí s divácky oblíbeným seriálem. Jak to bude dál s jeho postavou a co herce čeká? To prozradil v exkluzivním rozhovoru pro Nova Plus.

Herec Adrian Jastraban opouští Ulici po neuvěřitelných 17 letech působení v seriálu. "Potřeboval jsem asi změnu a myslím, že i ten Bedřich si potřebuje trochu odpočinout. Už toho zažil tolik, že bychom ho měli chvilku nechat," míní Jastraban.

Když rodině oznámil, že se rozhodl ukončit spolupráci s Ulicí, dočkal se smíšených reakcí. "Děti se bály, že přijdou o kapesné. Manželka tomu naprosto rozuměla, věděla, že už to nějakou dobu trvá a že jsem z toho trošku unavený," vysvětluje své důvody herec.

Související obsah

​Postava Bedřicha má za sebou hodně náročné jaro. Jeho partnerka Alice zatoužila po dítěti, jenže Bedřich se na dalšího potomka už necítil kvůli svému věku i možnosti recidivy zákeřné nemoci. Pro Alici to bylo velké zklamání, a tak se s Bedřichem rozešla, aby se vzájemně netrápili a ona se nepřipravila o možnost být mámou.

Odchod Bedřicha z Ulice bude jedním z vrcholů 17. sezony. "Bedřich má za sebou rozchod, nedorozumění ohledně dcerky Lady, které chce řešit tím, že jí bude nablízku. Tak se přestěhuje do Opavy a tam si plánuje otevřít živnost, tedy ještě neměl nic domluveného, ale sehnal si tam nějaké bydlení. Podle Bedřicha se řemeslník uživí vždycky, což bude asi pravda," doplňuje Jastraban.

Související obsah

Herci ale budou chybět kolegové z natáčení. "Dělalo se s nimi báječně, měl jsem na ně štěstí. Všem jim děkuji, že se mnou měli trpělivost, jsem občas šťoural. Seriálu Ulice přeji, aby to pevné jádro diváků vydrželo a aby se měli na co koukat," říká Jastraban nostalgicky.

Působení Jastrabana alias Bedřicha v Ulici připomněla i reportáž v Televizních novinách:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz