Domácí

Žilková opět ve formě. Stropnický se chtěl trhnout už dávno, říká herečka

Žilková opět ve formě. Stropnický se chtěl trhnout už dávno, říká herečka
Veronika Žilková Zdroj: TV Nova

Herečka Veronika Žilková se vrátila k oblíbenému live cvičení na instagramu. Ve videu se také rozpovídala o nepovedeném manželství s Martinem Stropnickým. Podle ní se chtěl trhnout už před mnoha měsíci.

Veronika Žilková udělala v neděli svým fanouškům radost, oznámila totiž, že se vrací k pravidelnému live cvičení na instagramu, které je určené hlavně pro ženy. Během cvičení se ale podělila o pocity ohledně manželství s Martinem Stropnickým.

Herečka se ale nejprve omluvila za to, že nemohla provozovat pravidelné cvičení. "Já jsem se vám všem chtěla strašně omluvit, protože jsem opravdu to cvičení v poslední době flákala. Není to tak, že bych vám nechtěla věnovat čas, ale i když se snažím dělat, jak jsem úplně v pohodě, tak úplně v pohodě pořád nejsem," řekla svým fanouškům na instagramu.

Související obsah

"Říkala mi Agáta: ‘Mami, vydrž dva roky.‘ Tak se snažím. Je to samozřejmě výrazně lepší, ale musím říct, že vždycky párkrát za den se zastavím. Ne že by mě bolela nějaká láska, ale vlastně se vždycky strašně naštvu," řekla Žilková.

A opřela se i do svého manžela. "Říkám si, jak to, že jsem nepoznala tu dvojí hru. To byla asi jeho životní role, protože zas tak dobrý herec není, ale tohle zahrál dobře, že tolik měsíců nám hrál tatínka a o Vánocích rozdával dárky. A přitom věděl čtyři roky, že už se mnou být nechce. To si pak říkám, jak je to možné, že já, učitelka herectví, jsem nepoznala, že je to falešná hra. Takže jsem necvičila i proto, že mi nebylo vždy tak úplně dobře," dodala Žilková.

Veronika Žilková o milence Martina Stropnického:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz