Zajímavosti

Vencu ze Slunce, seno byste nepoznali! Ukázal se na premiéře muzikálu

Vencu ze Slunce, seno byste nepoznali! Ukázal se na premiéře muzikálu
Broněk Černý neměl dlouhou hereckou kariéru Zdroj: Profimedia

Představitel Venci Konopníka se za téměř 40 let od premiéry filmu Slunce, seno, jahody změnil k nepoznání. Bronislav Černý se v minulých dnech ukázal na premiéře stejnojmenného muzikálu. Z mladého svalnatce se stal vousatý řidič kamionu.

Téměř 40 let uplynulo od premiéry legendární filmové trilogie Zdeňka Trošky Slunce, seno. Čas se podepsal i na představiteli hlavní role Venci Konopníka Bronislava Černého. Ten se ze svalnatého mladíka s dlouhými vlasy změnil v prošedivělého řidiče kamionu.

Černý si kromě rolí ve filmech Slunce, seno zahrál i ve snímku Holka na krátkou trať z roku 1984 nebo například Mezek. Jeho herecká kariéra neměla dlouhého trvání, rozhodl se totiž, že bude raději řidičem kamionu.

Související obsah

I přesto si však Černý zahrál v roce 2003 v další Troškově komedii, tentokrát v Kameňáku. Ani na svou proslulou roli Venci Konopníka nezanevřel, když přijal pozvání na premiéru muzikálu Slunce, seno, jahody, kde tuto postavu ztvárňují Jan Kopečný a Filip Hořejš, se kterým se Černý na premiéře vyfotil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz