Zajímavosti

Pozvracené záchody i mrtvé krysy. Jak Utajený šéf zvládne špinavou práci?

V úterý večer přinese TV Nova další díl premiérové řady reality show Utajený šéf. V kůži řadového zaměstnance se tentokrát ocitne Marek Šott, šéf společnosti Saxana Group, který na vlastní kůži otestuje, jak namáhavý může být úklid. Postupně ho čeká návštěva několika různých provozů a v některých narazí i na velmi nepříjemná překvapení.

Marek Šott založil svou firmu už při studiích na vysoké škole a za více než 15 let její existence ji proměnil v prosperující společnost. Teď by se rád přesvědčil, že jeho představa o fungování firmy odpovídá realitě.

"Mou hlavní motivací bude zjistit, jak naši zaměstnanci působí navenek, jak komunikují se zákazníkem a dodržují veškerý systém kvality, který máme nastavený," řekl šéf Saxana Group ke své účasti v pořadu.

Související obsah

Jak je to v jeho firmě s dodržováním předpisů, si bude Marek Šott moci ověřit v průmyslovém provozu, vlaku, hotelu i třídírně odpadu. A na každém z míst se přesvědčí, že tamní zaměstnanci musí mít skutečně silný žaludek.​

Nesmí se totiž zaleknout ani špinavých, dokonce pozvracených záchodů nebo mrtvých krys, které se skrývají mezi odpadky. Jak se bude šéf tvářit, až dostane za úkol vyčistit zaneřáděnou toaletu?

Nový díl Utajeného šéfa uvidí diváci v úterý ve 20:20 na Nově a už teď na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz