Zajímavosti

Žena omylem našla geniální způsob, jak vyčistit spáry mezi kachličkami

Žena omylem našla geniální způsob, jak vyčistit spáry mezi kachličkami
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Platformu TikTok pobláznilo video, ve kterém žena vysvětluje, jak vyčistit spáry mezi kachličkami. Přišla na to zcela náhodou, ale ukázalo se, že to funguje.

Žena přišla na to, jak efektivně a jednoduše odstranit špínu ve spárách mezi kachličkami, jejich čištění není totiž žádný med a dá pořádně zabrat. Video sdílela na platformě TikTok, kde vysvětlila, jak na to přišla.

"Omylem jsem rozlila odmašťovač na podlahu a zjistila jsem, že čistí spáry, aniž bych je musela drhnout," říká ve videu.

Související obsah

@livecomposed Effortless grout cleaning! #cleantok #cleaningtiktok #cleaning #cleaninghacks #cleaningproducts #groutcleaning #hhambassador ♬ abcdefu - GAYLE

Podle jejího vysvětlení nebude potřeba ani klečet na kolenou a podlahu ručně čistit. Podle portálu Mirror se o vše postará odmašťovač, který je potřeba pouze nalít na podlahu, nechat chvíli působit a pak setřít mopem.

Mnoho jejích sledujících bylo nadšeno. "Místa s rychlým občerstvením neustále přidávají do mopů odmašťovač. Funguje to," přidal se souhlasně jeden z uživatelů.

Související obsah

Na profilu má i další tipy, jak vyčistit téměř cokoliv. Například počmárané zdi. 

@livecomposed 47+ Million views ? #cleantok #cleaningtiktok #springcleaning #cleaningproducts #amazonfinds #wallcleaning #parentsoftiktok ♬ #WIPEITDOWN - BMW KENNY

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz