Co nás čeká

Horoskop na středu 22. června: Seberte odvahu, štěstí stojí při vás

Horoskop na středu 22. června: Seberte odvahu, štěstí stojí při vás
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Vlivem včerejšího letního slunovratu jste velice citliví a máte neustálou tendenci se o ostatní starat. Dnes ale buďte na pozoru! Máte totiž jedinečnou příležitost změnit něco, co vám dlouho leželo v hlavě. Nebojte se, štěstěna stojí při vás.

Beran

Vše, do čeho se dnes pustíte, vám půjde od ruky. Pokud již dlouho něco leželo ve vaší hlavě, ale až doteď jste si na to netroufli, máte ideální příležitost to změnit. Štěstí stojí při vás. Využijte proto šanci a seberte odvahu. Není co ztratit.

Býk    

Jste již delší dobu zakoukaní do jisté osoby? Pokud jste až doteď nenašli odvahu dát najevo své city, dnes byste to měli prolomit a překonat se. Pamatujte, že kromě svých iluzí nemáte co ztratit. Pokud tak neuděláte, budete toho brzy hořce litovat.

Blíženci          

Jste pracovití, cílevědomí a talent vám rozhodně nechybí. Díky všem těmto vlastnostem a troše trpělivosti jste to v zaměstnání dotáhli dál než většina ostatních. Nenechte si zkazit radost z pracovních úspěchů. Vaše okolí vám to všechno jen závidí.

Rak    

Vlivem včerejšího letního slunovratu jste velice citliví a máte neustálou tendenci se o ostatní starat. Vaši přátelé to velice oceňují a věřte tomu, že při první příležitosti vám to všechno oplatí. Dejte si však velký pozor na to, komu pomáháte!

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVENEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Naučte se být vnímavější vůči okolí. Nejspíš si to ani neuvědomujete, ale slova jsou velice silná zbraň. Používejte je proto s citem a snažte se vžít do situace ostatních. Pokud si nebudete dávat vetší pozor na to, co říkáte, někoho byste mohli ranit.

Panna 

Nikdy není jednoduché udělat velké rozhodnutí. Dopřejte si proto dostatek času a srovnejte si své priority. V oblasti vztahů a lásky se často nelze rozhodovat racionálně. Proto se pro jednou řiďte svými instinkty a city. Jistě všechno dobře dopadne.

Váhy  

Zakoukali jste se do nového objevu? Je normální, že cítíte počáteční nejistotu a bojíte se odmítnutí. Pokud se však k ničemu nerozhoupete, budete časem hořce litovat. Seberte proto odvahu a pozvěte jej na skleničku. Jistě vaši nabídku neodmítne.

Štír     

Nemůžete překonat lenost? Snažte se se sebou něco udělat a pusťte se do dlouho odkládané práce. Uvidíte, že z dobře vykonané práce budete mít skvělý pocit a že získáte čerstvou motivaci. Začátky jsou vždy nejhorší. Najděte si režim a držte se ho.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Máte pocit, že se v pohledu vašeho nového spolupracovníka skrývá něco více než pouhá zvědavost? Pokud vám to není nepříjemné, možná byste měli být těmi, kdo navrhne setkání. Nejspíš je jen opravdu nesmělý. Seberte odvahu a jděte si za svým štěstím.

Kozoroh         

Trávíte poslední dobou spoustu času v práci? Jste atraktivní, inteligentní a úspěšní. Nemůžete se proto divit, že váš partner žárlí. Jeho pocity nepramení z nedůvěry k vám, ale z nedostatku sebedůvěry jeho samotného. Rozptylte všechny jeho obavy.

Vodnář          

Necítíte se dnes ve své kůži? Pokud máte smluvenou schůzku, ani tak byste ji neměli odkládat. Snažte se své polovičce vysvětlit, jak se věci mají. Zajisté pochopí vaši situaci a dá vám prostor. Promluvte si však, lehce by mohlo dojí k nedorozumění.

Ryby  

Nemůžete přestat myslet na jistou osobu? Dejte najevo své city a začněte o ni bojovat. Konkurence je velká, neztrácejte proto zbytečně čas a oslovte ji. Nemáte co ztratit a alespoň budete vědět, na čem jste. Štěstěna je dnes na vaší straně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz