Krimi

Hlídka našla opilou dívku s Pikačuem na hlavě. Když pro ni přijel otec, byl také opilý

Hlídka našla opilou dívku s Pikačuem na hlavě. Když pro ni přijel otec, byl také opilý
Opilá náctiletá dívka Zdroj: Městská policie Přerov

Nezletilou dívku našli přerovští strážníci spát opilou na lavičce. Po příjezdu jednoho z rodičů se však nestačili divit. Otec, který zastavil autem na chodníku před stanicí, byl také pod vlivem alkoholu.

Hlídka přerovské městské policie procházela o víkendu nádražní peróny krátce před odjezdy posledních večerních autobusů, když si na lavičce všimla spící dívky. Ta měla na hlavě plyšovou postavičku pokémona Pikaču.

"Strážníci náctiletou dívčinu probudili, aby zjistili, zda se jí snad pokémon neprojedl do hlavy. Evidentně neprojedl, ale propil, neb začala mumlat cosi o pár pivech," popsal situaci mluvčí přerovské městské policie Miroslav Komínek.

Související obsah

Dívka následně nadýchala jedno a půl promile. Hlídka proto kontaktovala rodiče, aby si dotyčnou vyzvedli. Bydlela totiž v poměrně vzdálené vesnici. S otcem se nakonec strážníkům podařilo spojit, byť pouze přes messenger, protože byl jinak nedostupný. Muž přislíbil, že si dceru osobně co nejdřív vyzvedne na služebně.

"O pár desítek minut později uviděla hlídka vůz, který projel jednosměrkou a zastavil na chodníku před strážnicí. Oslovila proto řidiče, aby mu sdělila, že to nebylo zrovna nejlepší entrée. Na to šofér kontroval tím, že si jede pro nezodpovědnou dceru, která požila," popsal situaci Komínek.

Strážníci však měli podezření, že je muž opilý. To také potvrdila dechová zkouška a řidič nadýchal 1,5 promile, stejně jako jeho dcera. "Mladá dáma putovala do nemocnice k vystřízlivění, jelikož již nebyl, kdo by ji vyzvedl. A její odvoz pokračoval na policejní stanici," uzavřel Komínek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz