Zajímavosti

Rozlučka se svobodou je blbost. Pavlásek promluvil o manželství s Pazderkovou

Herec a komik Lukáš Pavlásek byl hostem úterního pořadu TALK! na TN Live. Promluvil o svých vztazích, manželství s Ivou Pazderkovou i o humoru.

"Nejvtipnější jsou ti lidé, které nikdo nezná. Já jsem vždycky poslouchal Kaisera s Lábusem," míní Lukáš Pavlásek. On sám neví, jak se dá popsat, jestli je vtipný, na vystoupení by si ale na škále 0 až 100 ve vtipnosti přidělil stovku. "Myslím si, že to umím, to bych si i tu stovku dal," nastínil.

Nedávno se řešil kontroverzní humor v souvislosti s předáváním Oscarů. Moderátor si tam udělal srandu z nemoci ženy Willa Smithe, ten mu uštědřil pořádnou facku. "Ta reakce Willa nebyla namístě, byla to fakt legrace. Byla to jen sranda a nic osobního, co by někomu mělo ublížit nebo ho zničit. Jsou to jen slova. Měl to vrátit třeba lepším vtipem," míní Pavlásek.

Související obsah

​Ne každý ví, že Pavlásek byl ženatý s Ivou Pazderkovou, svoji byli přibližně čtvrt roku. "Bylo to v roce 2005, říkáme tomu takový hříšek mládí. Vzali jsme se z hecu a pak jsme zjistili, že to moc nejde. Jak to šlo, tak jsme se rozvedli, tím se z nás stali kamarádi, a to nejlepší," popsal vztah Pavlásek.

Iva Pazderková čelila po návratu ze show Survivor kritice lidí, promluvila také o svých psychických potížích. Pavlásek jí prý byl oporou, o jejích problémech věděl už dřív. "Řekl jsem jí, že si nemůže ty komentáře tak brát. Život je jinde než na sociálních sítích," podotýká Pavlásek. 

Pavlásek má už sedm let jinou přítelkyni, čeká je dokonce svatba. "Svatbu bych nedělal v létě a na podzim také ne, protože to je už zima. Do roku a půl ta svatba bude. Rozlučku se svobodou dělat nebudu, člověk podle mě o svobodu nepřichází. S kamarády chodím do barů pořád, proč bych šel kvůli ženění," uzavřel komik.

Rebecca Diatilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz