Zajímavosti

To tu ještě nebylo! V Praze se otevírá plovoucí Voyo kino na vodě. ZDARMA

To tu ještě nebylo! V Praze se otevírá plovoucí Voyo kino na vodě. ZDARMA
Ilustrační snímek Zdroj: profimedia.cz

Šlapadla, lodičky, sluníčko a promítání. V centru Prahy se od čtvrtka do neděle otevírá Voyo kino na vodě. Každý večer na pontonu umístěném kousek od Střeleckého ostrova odstartuje projekce filmu, který budou diváci moci sledovat z lodiček, šlapadel nebo přímo z kraje ostrova. Stačí jen dorazit s předstihem a přímo na místě si zabrat lodičky a šlapadla za drobný poplatek nebo se usadit na kraji Střeleckého ostrova. Vstup na všechna promítání je zdarma. Ve čtvrtek se bude promítat na náplavce na Rašínově nábřeží.

Na hladině Vltavy v samém centru Prahy u Střeleckého ostrova se od pátku 24. června do neděle 26. června otevře Voyo kino na vodě, první čtvrteční promítání bude pod mostem Palackého. Každý večer (vždy od 19:30) budete moct sledovat film z portálu Voyo. Akci připravilo Voyo ve spolupráci s ÓČKO PROMOTION.

Vzhledem k technickým potížím, které není produkční agentura schopna ovlivnit, se čtvrteční promítání přesouvá na náplavce na Rašínově nábřeží, vedle smíchovské náplavky. Další projekce od pátku už budou vedle Střeleckého ostrova.

Diváci se mohou těšit na mapování začátků kariéry Ivety Bartošové v minisérii Iveta z dílny Voyo Originál (promítat se budou dva díly z třídílné minisérie). Voyo kino také nabídne snímek Vlastníci, tedy absurdní, ale přece tak důvěrnou schůzi společenství vlastníků jednotek. Dále diváci mohou nahlédnout do soukromí národem milovaného slavíka v dokumentu Karel nebo se mohou podívat na ztřeštěnou letní komedii Palm Springs

Související obsah

​Filmy se budou promítat na obří obrazovce se třemi stranami, díky níž bude možné sledovat projekci i z přilehlého Střeleckého ostrova a dalších míst. V plánu je také odpolední promítání, které bude zaměřené na nejmladší diváky. Ti uvidí tituly Psí poslání 2 a Paddington 2. Tyto projekce budou začínat vždy v 17:00.

Vstup na filmy je zdarma. Divákům stačí jen dorazit s předstihem a přímo na místě si zabrat lodičky a šlapadla za drobný poplatek nebo se usadit na kraji Střeleckého ostrova.

PROGRAM VOYO KINO NA VODĚ

23. 6. 19:30 Iveta - kvůli technickým potížím se promítání přesouvá na náplavku na Rašínově nábřeží
24. 6. 19:30 Vlastníci
25. 6. 17:00 Psí poslání 2
25. 6. 19:30 Karel
26. 6. 17:00 Paddington 2
26. 6. 19:30 Palm Springs

Podívejte se trailer minisérie Iveta:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz