Zajímavosti

Příběh rodiny se začíná dramatizovat. Další díl Jitřní záře je na Voyo

Druhý díl minisérie Jitřní záře už je na Voyo. Příběh rodiny Junkových, který rozděluje společnost, se začíná pořádně dramatizovat. Obzvlášť, když se do toho narodí dítě.

Příběh z minisérie Jitřní záře vyvolává rozporuplné reakce. Opírá se totiž o kontroverzní témata, jako například domácí porody, vyučování doma či povinné očkování. Druhý díl je už nyní na Voyo. Narození miminka se blíží a dům není v podmínkách, do kterého by se mohlo narodit.

"Natáčet porod bylo intimnější než natáčet sexuální scény, které byly také divoké. Ale to šlo nějak samo. Ale ten porod, to jsem se opravdu klepala a nejen já," sdělila Petra Bučková ztvárňující hlavní roli.

Související obsah

​Ve druhém díle se poprvé objeví postava Veroniky Žilkové, která zastává roli sociální pracovnice s Lenkou Vlasákovou. "Tak my jsme takový ten protipól toho příběhu, my jsme za řád, za formuláře a ty instituce," řekla Žilková.

Vysvětluje také pohnutky své postavy. "Nezařídili tomu dítěti rodný list a nenaočkovali ho. To dítě právně neexistovalo. Jako sociální pracovnice jsem nejvíce hlídala zájmy dítěte. To, že se rodiče rozhodli žít nějakým alternativním způsobem, neznamená, že je to pro dítě to nejlepší," doplňuje.

Pokračování kontroverzní minisérie Jitřní záře můžete sledovat na Voyo, kde každý pátek najdete nový díl.

Roman Filip, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz