Krimi

Policie vypátrala 17letou dívku s batoletem. Byly pohřešované téměř měsíc

Policie vypátrala 17letou dívku s batoletem. Byly pohřešované téměř měsíc
Ilustrační snímek Zdroj: TV Nova

Policistům se podařilo vypátrat 17letou dívku, která se na konci května se svou 11měsíční dcerou nevrátila do výchovného ústavu v Černovicích na Pelhřimovsku, kde pobývaly. Obě jsou podle policie v pořádku, našla je ve čtvrtek ráno na Děčínsku.

Téměř celý měsíc policisté pátrali po 11měsíční holčičce a její 17leté matce, které se na konci května nevrátily z vycházky do výchovného ústavu v Černovicích na Pelhřimovsku. Při hledání se policisté soustředili na Ústecký kraj, kde byla maminka s dcerkou na konci května viděna.

"Kromě Ústí by se mladá žena s dcerkou mohly nacházet i na jiných místech Ústeckého kraje, zejména v Krásné Lípě, Rumburku, Děčíně, Varnsdorfu, údajně se různě přemísťují a využívají k tomu dopravu po železnici," upřesnila policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Související obsah

​Nakonec je skutečně našli v Ústeckém kraji, konkrétně na Děčínsku. Pátrání tak ve čtvrtek ráno skončilo. "Obě jsou v pořádku," uvedla policie.

V posledních dnech nešlo o jedinou dívku, která se spolu se svým dítětem nevrátila do výchovného ústavu na Pelhřimovsku. Minulý týden policisté na Vysočině pátrali po 15leté dívce, která se také se svou malou dcerou nevrátila. I po nich už pátrání skončilo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz