Co nás čeká

Horoskop na pátek 24. června: Máte sklon k chybám, raději nedělejte nic

Horoskop na pátek 24. června: Máte sklon k chybám, raději nedělejte nic
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Pokud jste unavení, raději se dnes nepouštějte do komplikovanějších úkolů a důležitých jednání. Lehko byste mohli udělat hloupou chybu, které byste později litovali. Jste totiž roztěkaní a myšlenkami někde jinde.

Beran

Měli jste opravdu namáhavý týden? Pokud jste unavení, raději se dnes nepouštějte do komplikovanějších úkolů a důležitých jednání. Lehko byste mohli udělat hloupou chybu, které byste později litovali. Zkraťte si pracovní den a užijte si volný víkend.

Býk    

Nejste zrovna velkými příznivci romantiky? Dnes obdržíte milostnou zprávu, která dokonce ani vás nenechá chladnými. Dejte pro jednou průchod svému romantickému já a užijte si skvělý den se svou milovanou polovičkou. Ukažte jí, co pro vás znamená.

Blíženci          

Těšíte se na dnešní večer? Snažte se na to nemyslet a raději se plně soustřeďte na svou práci. Jste roztěkaní, a pokud budete myšlenkami někde jinde, lehko byste mohli chybovat. Dodělejte svou práci do konce a až pak si naplno užijte večera.

Rak    

Potvrdily se vám plány na víkend? Pokud se už nemůžete dočkat a týdenní práci jste dokončili, odložte své povinnosti a prodlužte si víkend o jedno odpoledne. Naplánujte si do detailů program a konečně si odpočiňte od všeho stresu. Zasloužíte si to.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVENEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Dnes vás příjemně překvapí a potěší poklona od člověka, od kterého jste to naprosto nečekali. Oplaťte mu stejnou kartou a zapřeďte konverzaci. Možná se z náhodného setkání vyvine něco mnohem hlubšího. Dejte si na čas a nahlédněte pod povrch věcí.

Panna 

Nemáte dnes nejlepší náladu, ale slíbili jste účast na večírku? Překonejte sami sebe a vyrazte si mezi lidi. Uvidíte, že přestože dnes nebudete středem pozornosti, společnost vašich přátel vám opravdu zvedne náladu. Přivedou vás na jiné myšlenky.

Váhy  

Raději si dnes nedělejte žádné plány. Váš protějšek pro vás možná naplánoval víkend ve dvou a byl by opravdu zklamaný, kdyby to nevyšlo. Poslední dobou jste na sebe neměli příliš mnoho času. Rezervujte si proto celý víkend pouze pro něj a věnujte se mu.

Štír     

Buďte oporou svému příteli. Pokud se nemůže rozhoupat k tomu, aby oslovil vytouženou osobu, popostrčte jej. A pomozte mu tak ke štěstí. Pokud však máte pocit, že to není správné, nebojte se mu to jemně naznačit. Chtějte pro přátele to nejlepší.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Každý zdravě fungující vztah je založen na kompromisu. Pokud vás již nebaví poslouchat neustálé stížnosti partnera, promluvte si s ním o tom. Pokud si klade určité podmínky, čekejte od něj něco na oplátku. Mělo by to fungovat oboustranně.

Kozoroh         

Jste čerstvě zamilovaní? Pokud váš protějšek dnes není doma, využijte volného večera a podělte se o své pocity s nejbližšími přáteli. Sdílená radost je dvojnásobnou radostí. Uvidíte, že vaši přátelé budou nadšení z toho, jak jste šťastní.

Vodnář          

Nemůžete si pomoci. Jistá osoba opačného pohlaví na vás působí jako magnet. Snažte se překonat své fyzické touhy a instinkty. Raději si srovnejte priority a nedělejte unáhlená rozhodnutí. Přitažlivost není to nejdůležitější, neházejte vše za hlavu.

Ryby  

Dnes vás překvapí pozvání na milostnou schůzku. Přestože se vám váš protějšek nezdá právě ideální, neváhejte a přijměte jeho nabídku. Není všechno zlato, co se třpytí. A platí to i naopak. Proto tomu dopřejte dostatek času a najděte podstatu věcí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz