Zahraničí

"Největší urážka!" Harry a Meghan zuří kvůli Charlesovu gestu

"Největší urážka!" Harry a Meghan zuří kvůli Charlesovu gestu
Meghan a Harry Zdroj: Profimedia

Nedávná návštěva prince Harryho a jeho manželky Meghan ve Velké Británii se příliš nepovedla. Pár nepřivítali s nadšením fanoušci ani samotná královská rodina. Na povrch navíc v poslední době vyplouvají další detaily návštěvy, ze které manželé odjeli zklamaní. Zvláště je prý urazilo jedno gesto prince Charlese.

Princ Harry a jeho manželka Meghan se prý cítí "velmi poníženi" gestem prince Charlese, které udělal během oslav platinového jubilea královny Alžběty II. Šlo přitom o velmi milé gesto vůči vévodkyni Kate.

Když se Charles a Kate 3. června setkali na slavnostní mši v katedrále svatého Pavla, tak kamery zachytily vzdušný polibek, který Charles své snaše poslal. Toto nezvyklé gesto ale údajně popudilo druhou Charlesovu snachu Meghan, řekl podle webu Express královský expert Neil Sean. "Podle velmi dobrého zdroje je to jedna z věcí, kterou se Harry a Meghan nyní cítí velmi poníženi," řekl expert.

Související obsah

​Toto milé gesto dokonce pár označil jako "největší urážku", kterou zažil od doby, kdy opustil britskou královskou rodinu (v roce 2020) a odstěhoval se do Ameriky. Zatímco s jednou snachou si Charles vyměňoval polibky, tak na druhou se skoro ani nepodíval.

Celkově jsou Harry a Meghan ze své první společné návštěvy Británie od tzv. Megxitu hodně rozladěni. Pár totiž nejvyšší členové rodiny úplně ignorovali. Bratr William s manželkou Kate dokonce nedorazili ani na oslavu prvních narozenin Harryho dcery Lilibet, která se konala právě v Anglii. Zklamáni byli také z reakce královny, když jí poprvé holčičku představili. Harry a Meghan totiž chtěli, aby jejich fotograf zachytil okamžik, kdy se Lilibet setká s královnou. Alžběta II. jim to ale nedovolila. 

​Vztahy v rodině se výrazně zhoršily po rozhovoru, který Meghan a Harry dali Oprah Winfreyové. Meghan v něm mluvila mimo jiné právě o Kate:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz