Domácí

Opilec v Jaroměři útočil na auta. Poprat se chtěl i s policisty

Nebezpečnou situaci řešili policisté v Jaroměři. Opilý muž tam nejprve útočil na projíždějící řidiče a pak se chtěl prát i s policisty. Nakonec skončil v poutech a je obviněn z několika trestných činů.

Vše se odehrálo na hlavním silničním tahu z Hradce Králové na Náchod. Bylo to na silnici v Jaroměři, kudy každou minutou projedou desítky aut. Ke smůle řidičů tam ale většinou auta mezi jednotlivými kruhovými objezdy jezdí velmi pomalu, a tak to měl opilý útočník snadnější.

Projíždějícím autům kopal a bouchal do zrcátek, a dokonce se nejméně jednou vrhl přímo na kapotu auta. V tu chvíli už na místo operační důstojník vysílal policejní hlídku, ale ani to nepřinutilo muže, aby svoji agresivitu dostal pod kontrolu. Pěstmi zaútočil i na policisty, ale po chvíli skončil v poutech.

Související obsah

Dechová zkouška nakonec ukázala přes 2,3 promile alkoholu. Kdyby se policistům muž vzdal hned, hrozilo by mu obvinění z výtržnictví a také z poškození cizí věci, protože několik aut poškodil. Kvůli útoku na policisty je ale navíc obviněný i z násilí na úřední osobě.

A vzhledem k tomu, že policisté vše zaznamenali na kameru, s důkazním materiálem nebude problém. Muži hrozí mu až čtyřleté vězení.

niká, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz