Domácí

Řidička nabourala do bistra. Dítě jí hlídal kuchař, zatímco si sháněla cigarety

Řidička nabourala do bistra. Dítě jí hlídal kuchař, zatímco si sháněla cigarety
Ilustrační foto | Zdroj: Getty Images

Nad jednáním ženy, která v Dobřichovicích ve Středočeském kraji nabourala s dodávkou do stánku rychlého občerstvení, zůstává rozum stát. I když měla v autě malé dítě, první, co ji po nehodě zajímalo, bylo to, kde si může koupit cigarety.

Jen o vlásek vážným zraněním unikl kuchař pojízdného bistra. Do jeho stánku totiž s dodávkou nabourala řidička. V autě přitom měla dítě. Malou holčičku, která zůstala v autě, když se její matka snažila sehnat si cigarety, hlídal údajně až do příjezdu sanitky stánkař.

Kvůli nehodě bude muset svou činnost pravděpodobně na nějakou dobu přerušit. "Je to ještě čerstvé na to, abychom měli nějaký plán, jak z toho ven, ale věříme, že najdeme opět cestu, jak se s vámi potkávat na místech, kam jsme jezdili téměř rok. Velmi si vážíme vaší podpory a toho, že k nám chodíte rádi, a hlavně, že vám chutná," napsal na své facebookové stránky stánkař.

Související obsah

"Ošetřili jsme jednu dospělou zraněnou osobu. Záchranáři ji a jednu nezletilou osobu převezli jen k dovyšetření do Thomayerovy nemocnice," uvedla Monika Nováková, mluvčí Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje.

Opilý muž v Jaroměři útočil na projíždějící řidiče. Pak se pustil do rvačky s policisty:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz