Zajímavosti

17násobná babička si vzala 24letého mladíka a chce s ním další dítě

V září minulého roku si 61letá Cheryl vzala o 37 let mladšího muže. Říká, že je jejich vztah naprosto idylický a ve všech směrech naplňující. Nyní chtějí svůj vztah posunout o další krok. Rádi by si totiž pořídili miminko.

To, že láska kvete v každém věku, potvrzuje jeden americký pár ze státu Georgia. Manželi se stali v září minulého roku. V té době bylo nevěstě Cheryl 61 let a ženichovi Quranovi 24 roků. 

Podle webu Mirror chce pár dokonce založit rodinu. Cheryl už má sice 7 dětí a 17 vnoučat, ráda by ale měla potomka i s Quranem. "Lidé říkají, že jsem sobecká a příliš stará na to, abych byla teď mámou, ale já si nedělám starosti, že tu nebudu, abych se o dítě starala," říká Cheryl.

Páru je nicméně jasné, že vzhledem k Cherylině věku bude nutné zvolit alternativní cestu, jak se k vytouženému miminku dostat. "Samozřejmě, kvůli mému věku si budeme muset pořídit náhradníka nebo adoptovat, o čemž uvažujeme," dodala Cheryl.

Související obsah

Poprvé se potkali, když bylo Quranovi pouhých 15 let. Tehdy pracoval jako domovník v budově, kterou vlastnil Cherylin syn. Pak na nějakou dobu ztratili kontakt. Ke šťastnému shledání došlo o několik let později. V listopadu roku 2020 si Quran všiml Cheryl v obchodě, kde pracovala jako pokladní. Zamilovali se do sebe, začali spolu chodit a v červenci roku 2021 požádal mladík svou vyvolenou o ruku. Souhlasila.

Pár si řekl své "ano" o dva měsíce později. Dle svých slov jsou spolu velmi šťastní. Společně natáčí videa, která umisťují na sociální sítě, a slušně si díky tomu vydělávají. Vynachválit si prý nemohou ani milostný život. Lechtivá videa umisťují i na sociální síť OnlyFans. 

Podle webu Daily Mail se pár často setkává s kritikou. "Myslím, že nejvíc mylnou představou je, že ji využívám nebo čekám na to, až mě napíše do své závěti," říká Quran. Lidé totiž páru na sociálních sítí píší, že si myslí, že Quran je Cherylin opatrovník a ona má demenci. Spousta lidí nevěří, že by se pár mohl skutečně milovat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz