Zahraničí

Mladík (19) se zasnoubil se stařenkou (76). Nejde o peníze, ale o lásku, hájí vztah

Nad drobnými věkovými rozdíly ve vztahu se v poslední době už málokdo pozastaví. Když je ale mezi partnery rozdíl 57 let, to už leckoho překvapí. Právě to je případ 19letého Itala, který požádal o ruku svoji přítelkyni ve věku 76 let.

Devatenáctiletý influencer Giuseppe D’Anna žije v Itálii a na jeho tiktokovém účtu ho sleduje přes 191 tisíc lidí. Pozornost na sebe však přitáhl svojí přítelkyní. Té je totiž 76 let. Giuseppe se však věkovým rozdílem nenechal zastrašit a svou partnerku před pár dny požádal o ruku.

Šťastnou zprávu oznámil Ital na svém instagramu společně s fotografií, na které mu jeho vyvolená řekla "ano". "Láska kvete v každém věku a my jsme toho důkazem," napsal mladík. Jeho fanoušci mu k rozhodnutí gratulovali a páru přáli hodně štěstí do společného života.

Související obsah

Ne všichni však Giuseppeho veselí sdíleli. Mezi komentáři se našly i takové, které upřímnost vztahu zpochybňovaly. Nejčastějším názorem je, že se mladík žení hlavně pro peníze. Další komentující si zase spočítal, že by jeho snoubenka mohla teoreticky být jeho prababičkou.

Mladík si však stojí za svým a říká, že jeho city jsou skutečné. Svým sledujícím na tiktoku slíbil, že zasnoubení je pouze začátkem dlouhé cesty.

@milina_gatta #greenscreen ♬ Originalton - Yaren Topcu??

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz