Co nás čeká

Horoskop na úterý 28. června: Dávejte pozor na unáhlená rozhodnutí

Horoskop na úterý 28. června: Dávejte pozor na unáhlená rozhodnutí
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Máte velkou šanci dostat ze sebe to nejlepší. Jupiter v Beranu vám doporučuje vyždímat svou mysl a vyprodukovat super nápady! Merkur v Blížencích přihraje do vaší peněženky nějakou tu drobnou korunku navíc. Ale vyhněte se unáhleným rozhodnutím.

Beran

Jupiter ve vašem znamení vám doporučuje vyždímat svou mysl a vyprodukovat super nápady! Máte velkou šanci dostat ze sebe to nejlepší. Vadou na kráse může snad být jen tendence k ukvapenosti, která vám může docela zkomplikovat práci. Dávejte pozor na rychlá rozhodnutí.

Býk    

Nastává den, kdy můžete sklidit nejvíce ovoce ze své předchozí činnosti. A odkud se penízky nejvíce kutálí? Je to z činnosti spojené s obchodováním a kratšími cestami, zde rozhodně tratit nebudete. 

Blíženci          

Přicházejí k vám příjmy související s minulostí, každopádně hvězdy radí, abyste zbytečně neutráceli. Naopak nabádají k vytvoření rezervy, která vám v budoucnu velmi pomůže. Tyto peníze stejně přijdou mimo předpokládaný rozpočet, takže vám chybět nebudou.

Rak    

Dnes si velmi porozumíte s kolegy, kteří jsou zrozenci Blíženců. Máte pocit, že vás skutečně znají a chápou, včetně vašich ctností i nedostatků. Faktem je, že mnozí z nich mohou být skutečně spřízněnou duší a dojde k dobré a užitečné komunikaci.

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce den po dni. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

Lev     

V práci i finančních záležitostech se vám daří, a tak pro vás dnes nebude problém uposlechnout nabádání vašeho vládce Slunce a poradit se s finančním poradcem o vytvoření spořicího balíčku. V nejlepších časech je přece vždycky vhodné myslet na časy horší.

Panna 

Jste rozjetí jako dlouho ne, a tak se vám dnes podaří odstranit drobné přehmaty, které v práci vznikly v době, kdy jste ve formě nebyli. Udělá vám to radost a radost z dobře odvedené práce pak ovlivní i váš rodinný život. Máte před sebou skvělý den!

Váhy  

Probudili jste se do dne, kdy se vám podaří nevídané. Svou bezprostředností a výřečností se vám podaří dostat na svou stranu někoho velice důležitého, kdo bude mít v budoucnu vliv na vaši kariéru. Že se nejedná jen o malý vliv, se přesvědčíte už brzy.

Štír     

Podaří se vám udělat s minimem úsilí maximum práce! Kdo se tím může pyšnit? Máte totiž neobyčejný cit pro příležitost a také bystré myšlení, které odhalí každou možnost, jak si ulehčit od povinností. Díky tomu jste úspěšní a ještě máte spoustu času.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVENEC
Zajímá vás, na co se můžete v červenec těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Nastal den jako stvořený pro osobní radosti. Je něco, na co se už dlouho chystáte nebo si to záměrně odpíráte? Už neváhejte! Vyrazte do bazénu, na masáž, kosmetiku, nový film nebo třeba po nákupech. I last minute na víkendový pobyt vám udělá dobře.

Kozoroh         

Dnes vám Merkur v Blížencích přihraje do vaší peněženky nějakou tu drobnou korunku navíc. Samozřejmě se to neobejde bez většího pracovního úsilí, ale vy víte moc dobře, jak často pracujete bez zvláštní odměny. Teď je však už pro vás zvláštní odměna připravená!

Vodnář          

Nejlépe pro svůj rozpočet a finanční klid uděláte, když jej dnes budete důsledně ignorovat. Nemáte zapnuté ekonomické buňky a urputnou snahou o změny na vašem kontu, spořicím účtu nebo hypotečních splátkách byste jen nadělali více škody než užitku.

Ryby  

Konec měsíce je pro vás ve znamení kreativity. Je to váš tvůrčí postoj k práci, který vám může přihrát nové příjmy či povýšení. Nevyhýbejte se umělecké činnosti či obchodování s uměleckými předměty. Potřebujete prodat starý obraz? Dnes se to podaří!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz