Zajímavosti

Tomáš Ujfaluši a Míša Ochotská: Tvoří po více než deseti letech opět pár?

Tomáš Ujfaluši a Míša Ochotská: Tvoří po více než deseti letech opět pár?
Tomáš Ujfaluši a Michaela Ochotská Zdroj: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Modelka Michaela Ochotská doprovázela svého syna Andrease na závěrečnou ve fotbale. Společnost jim u toho dělal její bývalý přítel, fotbalová legenda Tomáš Ujfaluši. Mezi šťastnými fotkami s Míšou i s malým proto vyvstává otázka, zda se dal Ujfaluši s krásnou modelkou po více než deseti letech opět dohromady.

Dříve moderátorka Míša Ochotská a fotbalista Tomáš Ujfaluši tvořili ikonický pár, otřásli však celým českým showbyznysem ve chvíli, kdy v roce 2009 oznámili rozchod. Jejich životy šly dál, Míša se vdala za tenistu Lukáše Rosola, kterému porodila syna Andrease, a Tomáš randil s několika ženami, naposledy s krásnou Petrou.

O víkendu však Tomáš doprovodil Míšu a jejího syna Andrease na poslední zápas, který chlapce tuto sezónu čekal. Míša si tak pro malé fotbalisty připravila hezké překvapení v podobě svého expřítele, který kopal za Atlético Madrid, Hamburk i Spartu.

Související obsah

"My se dnes loučíme s fotbalem, protože naši malí mají dnes závěrečnou. A mně se podařilo pozvat tu největší fotbalovou hvězdu, myslím si, že v Česku není větší hvězdy," zalichotila modelka bývalému partnerovi ve svém příběhu na instagramu.

Fanoušci tak pár mohli vidět opět pohromadě a úsměv se jim rozhodně nevytrácel z tváří. "Evidentně stará láska nerezaví...," napsal jeden z Míšiných sledujících pod společnou fotku s Tomášem. "Míšo, moc vám to sluší," doplnil další.

Po rozvodu s Lukášem Rosolem se Michaela Ochotská stáhla do ústraní, opustila moderátorskou pozici a přestěhovala se na Moravu. Tomáš Ujfaluši ještě ani ne před rokem sdílel fotku s přítelkyní Petrou, od ledna se však o žádný příspěvek s partnerkou nepodělil.

Podívejte se na rozhovor s fotbalistou Tomášem Ujfalušim, jak hodnotil českou ligu v koronaviru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz